Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én látom rosszul, vagy tényleg...

Én látom rosszul, vagy tényleg minden csak demagógia?

Figyelt kérdés
Minden párt minden nyilatkozatára úgy reagál a többi, hogy lehetőség szerint kiforgassa azt, ellentétes értelemmel ruházza fel, a lehető legrosszabb (jellemzően buta és/vagy hazaáruló) színben tüntesse fel. Így nincs objektivitás, csak manipuláció, ami lehet a politika sajátja, de akkor miért hiszünk benne, miért állunk ki valamelyik mellett, miért mennek tönkre barátságok? Hiszen egyik oldal se mond igazat, csak a maga érdekei szerint beszél.
2014. máj. 23. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod
2014. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja.

Én például azért vesztem össze tegnap az unokatesómmal, mert nem vagyok fideszes és szerinte akkor én már biztos csak azt a mocskos emeszpét támogatom és szégyelljem magam. Nem bírta felfogni, hogy nem vagyok emeszpés, mert én csakis az lehetek akkor, ha a Fidesz ellen agitálok.


Idióták az emberek...

2014. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy több, mint tíz éves barátságom ment tönkre, mert tettem egy gúnyos megjegyzést facebookon. Ennek semmi értelme, a politikának értünk kellene léteznie, nem néhány farok gazdagodását szolgálnia. Miért hisznek benne az emberek teljesen kritikátlanul?
2014. máj. 23. 08:19
 4/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Kérdező, a politika arról szól, hogyan verjünk át a tízmillió birkából elegendőt ahhoz, hogy megnyerjük a választást, vagy legalább a parlamentbe kerüljünk.

A barátságaidat pedig értékeld át.

2014. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit a #4-ben mondtak, fogadd meg. Ha egy országban az ellenségképzés válik hivatalos irányzattá, ha érvényesülhet, sőt megdicsőülhet a "aki mást mond, mint én, az hazaáruló és ellenség" nézet, ott többé nem lehet objektívnek lenni. Aki valós problémát sorol, megrágalmazzák, lejáratják, mocskolják. Senki sem agyal, de nem mindegy milyen mértékben. A Fidesz olyan lehengerlő lejárató és hazugságdicsőítő kampányt folytat 2006 óta, amely mára azt hozta, hogy senki nem hisz senkinek. És mivel minden választás arról szól, hogy aki több szavazatot kap, eldöntheti a hangulatot, hogy hazug, vagy normális légkört teremt, hogy visszahozza, vagy éppen elüldözi a másikba vetett bizalmat, ezért aki indulni akar, csak olyant mondhat, ami szavazatot eredményez. A nép a lejáratáson csámcsog és díjazza, hát ezt kell csinálni. Ilyen egyszerű. ezen csak a nép tud változtatni. Fenéken billenti a hazugot (persze ahhoz ezt helyesen fel kell ismerni).
2014. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!