Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok valami érdemi különbség...

Láttok valami érdemi különbséget a Fidesz és az Mszp kormányok között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. máj. 21. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Pont ugyanolyan szar minkét féle kormány, de mindkettő ezerszer jobb, mint a jobbikos patkányhorda.
2014. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Már sokszor válaszoltam, de most is megteszem, az újabb kérdése!


Fideszes vagyok: Az MSZP jobban segítette a kisembereket, jobban támogatta őket, szolidárisabb volt velük, ami nekem szimpatikusabb volt. Hiteleket vettek fel, hogy ezzel a gazdaságot szépítsék, és hogy ebből osztogassanak! Ez szép és jó volt, csak a gond az, hogy a gazdaság ebbe majdnem belerokkant! Nem tudom, hogy tudják-e páran, de az IMF-hez csak akkor szokás fordulni, ha már állatira nagy baj van!!! Tehát az MSZP alatt jóval jobb volt, mint most, de a baj nagy részét ŐK is okozták!!!


Még két megjegyzést: 1: Nem mindenki Fideszes birka, kérlek ne általánosíts, az egyik válaszolónak meg: Nem zsidesz, hanem Fidesz, de ha zsidesz lenne, akkor sem érdekelne, nem vagyok fajgyűlölő, nálam minden ember egyenlő, legyen az cigány, zsidó, német, olasz, sváb, vagy magyar!!!!!!!

2014. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem fajgyűlölet, hanem anticionista... a fajgyűlölő teljesen más tészta, tisztában lehetnél alapfogalmakkal mielőtt hülyeségeket felcsengesz...
2014. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
de más fajnak nevezni a zsidókat, svábokat, stb... pont az a fajgyűlölet...
2014. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

és mielőtt jobbikosnak titulálnátok, az sem vagyok, mert 1-2 kivétellel a jobbik telis tele van ostoba buta emberekkel, ha a jobbik és a fidesz egyesülne egy álomvilágban és kiegészítenék egymás hibáit, hiányosságait, nah akkor megszületne az a párt amelyikre még szavaznék is...

De mivel ez nem fog megtörténni, inkább elhúzok a francba, mert legyen az zsidesz, maszop, jobbik... mind hazudik kakival dobálózik, ígérget, de itt csak egyre rosszabb és rosszabb, ha nem olyan családba születtél, ahol gyerekkorod óta azt látod, hogyan terem a pénz...

2014. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne, én mindjárt kiderül, hogy fajgyűlölő vagyok...XD Szóval ne a szavakon lovagolj, ha kérhetem, szerintem eléggé világos volt, hogy mit akartam írni! Ha szerinted ez normális, hogy zsidózunk, akkor legyen, én ehhez nem társulok.


A cionizmus izétekkel, meg hagyjál létszíves, biztos jobbikos vagy, ha nem akkor bocsánatot kérek előre is! Tudod a baj az, hogy miattatok egy

2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
de amúgy a francnak vitázunk ezen 4 évvel a választások előtt??? :D
2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánatot kérek, mert nem vagy Jobbikos. :)
2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy olyan országban élünk, ahol szabadon lehet zsidózni, cigányozni, és párt neveket bemocskolni! Ez nem helyes! Ha utáljuk a Fideszt, ha nem, ők FIDESZ, és nem illő kigúnyolni, hogy zsidesz! Megjegyzem, ha Zsidesz lenne, engem nem érdekelne, a zsidó is ember, csak legyen normális! (ez lemaradt)
2014. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!