Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kémkedett, milyen informác...

Mit kémkedett, milyen információkat adott át Béla bácsi?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert van egy orosz haverom, nehogy aztán engem is elvigyenek, mint kémet, mert adtam tippet a magyar válogatott ellen.
2014. máj. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az EU-nak komoly gondot jelentene a Jobbik, felerősíthetnék az EU szkeptikus hangját.


MINDEN EREJÜKET bevetették.


(Persze nem tudom, K. Béla kémkedett-e vagy sem.)

2014. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez csak a Fidesz önlejáraró kampánya. :-)
2014. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hmmm hol van ilyenkor a sok demokrata??:)
2014. máj. 21. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne az uniós energia és iparpolitikára vonatkozókat, hisz ahhoz lehetett hozzáférése és az orosz elvtársakat is érdekelheti. De persze belső lobbista is lehetett aki esetleges befolyását a megbízói érdekében használta fel, az EU és tagállamai érdekei helyett.
2014. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azért de 2009 óta nyomoznak ellene, tehát nem csak most így kampány céljából találták ki. Az h most hozták nyilvánosságra az persze a kampány miatt, de ha már 5 éve elkezdték a nyomozást vmi csak van.
2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fidesznek sajtómegjelenés előtti infók!

...

Lóvé! -mert ugye minen errő szól-

aztán meg a jövő!

2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt tekintheted meg az ügy részleteit:

https://www.youtube.com/watch?v=hDsO14faWmc#t=44

2014. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Hmmm hol van ilyenkor a sok demokrata??:)"


Most kellenének a demokraták, meg a liberálisok, amikor megfogták Béla elvtársat, mi? :D

2014. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

# 4:

Ez nem is butaság. Azt már sejtjük, hogy az oroszok pénzelhetik az európai szélsőjobboldali pártokat, de nekem még nem volt eddig világos, hogy hogyan. Na most már így, ezt is lehet sejteni...

2014. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy az érdekek hasonlóak, nem tudom ez miért gond. Hitlert is támogata az autógyáros Ford az USÁ-ból, az MSZP-t is támogatják Izraelből (sőt a kampányfőnök egyenesen izraeli), akkor ez miért lenne gond ha Putyin a zsebébe nyúl és szór valami aprót?
2014. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!