Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kémügy titkosítása a Jobbiknak...

Kémügy titkosítása a Jobbiknak ad igazat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Bár Jobbikos vagyok és szeretném ezt hinni, de gondolkozz kicsi. Mit jelent a titok szó? Az az igazság, hogy ami titkos azt senki sem tudja, mindenki csak feltételez, tehát szerintem jelen esetben senkinél nincs az igazság, mert nem tudjuk.


Viszont érdekes, hogy pont a választások előtt 'derült' ez ki.

2014. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
1-es vok, mmint EP választások
2014. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
40%
A "kémügy" természetesen titkos, hisz a magyar titkosszolgálat tevékenysége is része, amit ugye mégsem lehet nyilvánossá hozni. Kovács nagyon bátran kérhette a nyilvános meghallgatást, mert tudta, hogy sosem engedélyeznék azt.
2014. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Puff!

miféle infók lehettek az "ügyben"

2014. máj. 20. 14:30
 5/15 A kérdező kommentje:

A KÉRDÉS adott!


Összeesküvés-elmélet hívő vagyok!

2014. máj. 20. 14:56
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Mi másért titkosítanák? Ha nem titkosítanák és valós LENNE a vád, akkor a fidesz elintézhetné a Jobbikot, így azonban marad az, hogy 30 év múlva kiderül, hogy hazudott a fidesz.
2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezö! "Összeesküvés-elmélet hívő vagyok!" ezzel megadtad milyen választ fogadsz el. Egy ilyen hivö minek kérdez? Vagy a tábort akarod csak erösiteni?
2014. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

"valós LENNE a vád"


Azt, hogy a vád valós-e, vagy sem, a nyomozóhatóság dolga kideríteni. Ha valós, akkor elítélik, ha nem, akkor felmentik.

2014. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel kibukott néhány fideszes csontváz a szekrényből, teljesen természetes, hogy titkosítani kellett.
2014. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A "kémügy" természetesen titkos, hisz a magyar titkosszolgálat tevékenysége is része,"


Adnék én a szádra olyan titkosszolgálatot, hogy bele zavarodnál.

2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!