Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért köpték le Pásztor Istvánt?

Miért köpték le Pásztor Istvánt?

Figyelt kérdés
-hallgat a media-

2014. máj. 15. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azét mert az anyaországban nyál túl termelés van.

Ha már ilyen bőven van belőle itt akkor vigyenek jó bőven belőle oda is.

2014. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Mert tagadta a rezsicsökkentést.
2014. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

No, ez már kényes kérdés,

és olyannyira hogy még mindíg nem készültek fel rá a "megmondó emberek"!

2014. máj. 15. 15:06
 4/8 progizo ***** válasza:

Valóban, azt meghallgatnám én is, hogy mik hangzottak el Gaudi beszédében, előzményként. Gondolom felemlegette ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__565..

2014. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áder után, nyoma lesz!
2014. máj. 15. 15:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Pffű!

De piszkos, kényes téma!

Ha már nyilatkozott: Áder János!

Magyarország Köztársasági Elnöke!

Talán megér egy misét?

-miért?-

2014. máj. 15. 15:17
 7/8 A kérdező kommentje:
A Pászor Tamás incindens..veleje és vége..
2014. máj. 15. 17:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Ennek nem is szabadna hírnek sem lennie. Saját szememmel láttam a televízióban, amikor Arnold Schwazeneggert (kaliforniai kormányzóként!) megdobták egy tojással. Egyszerűen lecsapta magáról, és mosolyogva ment tovább! Ez (!) egy igazán politikusi magatartás, hiszen tudja, hogy nem lehet mindenkinek a szíve csücskén!


Gyalázatnak, és a magyar nép megszégyenítésének tartom, hogy Áder János államfő bocsánatot kért emiatt a semmiség miatt. Kikérem, hogy az én nevemben az államfő egy ilyen pitiáner dolog miatt bocsánatot kérjen! Pásztor nagyon is megérdemelte, és egyáltalán minek ment oda(?!). Ha Ő provokálja is az embereket, ne csodálkozzon. Jellemtelen ember ne háborodjon fel!


Nem helyeslem az indulatok ilyen elszabadulását, de megértem! Néha (tehetetlenségében is) nem tud mást tenni az ember!


Én a saját Tv-met köptem le, amikor a tetű Grósz károly a fehérterrorról kezdett el ugatni! Olyan ideges lettem, hogy leköptem! Ha élőben lettem volna ott, akkor is biztosan megtettem volna, pedig soha életemben nem tettem ilyet! De akkor a düh és a tehetetlenség kihozta belőlem! Nem vagyok rá büszke, de nem is bántam meg soha.


Az viszont idegesít, és fokozza bennem az indulatot, hogy egy ilyen semmiséggel foglalkozik a média már napok óta, ezzel terelve el a lényegről (!!!!), a MAGYAR FÖLD VÉDELMÉRŐL (!!!!), a figyelmet!


Ha a földet eladják alólunk, akkor tényleg igazi hontalanok, földönfutók leszünk!


Hajrá, földvédők, hajrá Gaudi-Nagy Tamás!

2014. máj. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!