Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van hogy Biszkunak...

Miért van hogy Biszkunak keveslik hogy 5 évet kapott, de a náci háborús bűnösöket fel akarják menteni mert az már "elévült"?

Figyelt kérdés
Vagy a másik kifogás hogy miért kell a 90 éves embereket kínozni ezzel.
2014. máj. 14. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9: annyira nem voltak földreszállt angyalok, hogy a kommunizmusnak volt a legtöbb áldozata a világon, ez a leginkább nemzetromboló undorító ideológia, a legdurvább népirtásokat ez alatt követték el.
2014. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lumpenproletár ***** válasza:

"Mindszenty, Rajk esetét mondanám..."


Na igen. Azok elhibázott ítéletek voltak valóban.

2014. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én adnék neki 2 év felfüggesztett szabadságvesztést, osztán csókolom.
2014. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A "náci háborús bűnösök" ellen gyakran annyi a bizonyíték, hogy egy bizonytalan eredetű állítólagos "túlélő" azonosítja őt 50 év után. Biszku ellen kőkemény bizonyítékok vannak. A másik, hogy már annyi kárpótlást kaptak a zsidók a holokausztért, annyi bocsánatkérést, hogy tulajdonképpen már nemis bocsánatkérés, hanem ajándékba kapják a meg nem érdemelt pénzt olyan emberek is akiknek semmi közük nem volt a holokauszthoz. Biszku Bélát pedig tárgyalás után agyon kellett volna verni gumibottal, és kész.
2014. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én meg se büntettem volna semmi értelme sőt igazándiból azt sem értem, hogy miért kell a háborús bűnösöket jobban büntetni, vagyis tudni tudom csak nem értem pontosan a jogalkotó gondolatmenetét
2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!