Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit árulnak el neked a tábláza...

Mit árulnak el neked a táblázat számadatai?

Figyelt kérdés

Minden fontos adat ott van fehéren-feketén és nem kozmetikázva.

Ha összeveted őket, még közgáznak sem kell lenni, hogy a tapasztalatokat levonhasd!

Jól mutatja a közelmúltat, és hogy milyen esélyeink vannak a jövővel kapcsolatban.

[link]


2009. dec. 28. 11:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem a tiéd, de hogy értsem azt hogy lendített a gazdaságon?


Bokros fiskális kiigazítást hajtott végre, azt az egyensúlyt megteremtve hogy éppen az adott ciklusban képesek nem többet költeni mint amilyen bevételei voltak az országnak.

Már akkor is tárgyalni kellett volna az IMF el, és a privatizációs pénzeket befektetni, gazdaságot élénkíteni így nem a kiadásokat vissza szorítani, hanem a bevételeket növelni!


Bokros semmi olyat nem csinált ami a gazdaság teljesítményét növelte volna, akkor mi is volt a haszna? Nem lett kevesebb az adóság állományunk, nem lettek többek a bevételeink, csak eladtunk amit csak lehetett! Orbánék az anticiklikus gazdaságpolitikával beindítottak valamit az az pontosan az ellenkezőjét csinálták. Ha Bokros a világon sem lett volna, akkor sem változott volna semmi az Orbánék gazdaság felfogásában.


Próbáld már megérteni hogy az nem üzlet, ha teremtünk egy fiskális egyensúlyt úgy hogy a belső fogyasztás folyamatosan épül lefelé, mert akkor csak a külföldiekre számíthatsz.


És egyet mindenki vegyen tudomásul végre, kinőve a kommunizmusból, a Tőke nem a mikulás, és nem szemét azért mert ott húz meg ahol tud, nem fizet semmit ha teheti.

Egyszerűen ilyen a természete.

És ha mi kiszolgáltatjuk neki magunkat, akkor ne csodálkozzunk hogy ¼ ét keressük egy német fizetésnek!

2009. dec. 28. 15:06
 12/19 anonim ***** válasza:

"2001-ig tartott a jó világ (nagyrészt a korábbi Bokros-csomag hatására)"


Tudod, mi volt a Bokros-csomagban?

2009. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"nemtom ti reménykedtek e még, de sztem ezaz ország már esélytelen"


Akkor vándorolj ki, semmi szükség a hozzád hasonló picsogókra.

2009. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát ki is fogok vándorolni, én megtettem ezért az országért amit meglehetett, becsületesen dolgoztam, adóztam, segítettem ha módomban állt, és mit kaptam? ezt a nagy rakás szart. nem játszom tovább az áldozati bárány szerepét, az országot nem nekem kell fellendítenem, ez nemazén feladatom, a saját hazája üldözi el a saját népét, köszönjük magyarország.
2009. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"hát ki is fogok vándorolni"


Köszönöm szépen.


De külföldiként kéretik majd nem telesírni a magyar internetes oldalakat.

2009. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nyugi nemfogom, megszakítom majd a kapcsolatomat ezzel az országgal. vannak ismerőseim akik kivándoroltak a honvágy max 2 évig tartott náluk....kinek hiányozna már ezaz ország, ahol csak az nem él meg aki becsületes, világ életemben nem blicceltem, mindent mindig befizettem, a munkámat lelkiismeretesen végeztem, félhitelből vettem egy rozzant autót amit megcsinálgattam h legálisan tudjam leműszakiztatni, mindent legálisan, az ország javára cselekszem, és azt kapom, h a szüleimtől máig nemtudtam elköltözni, mert hitelt nemmerek felvenni, h aztán úgy járjak mint a rozzant kocsimra felvett hitelemmel h a törlesztőt a duplájára emelik, és egy mosógépet sem tudunk már megvenni 2 havi spórolással sem.

vajon kifogja visszasírni ezt az életet?

2009. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"kinek hiányozna már ezaz ország"


Helyes, helyes.


Nem fogsz hiányozni nekünk.


De inkább most már a bőröndödet csomagold, ne itt sipákolj.

2009. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha jól megnézem temég nemszóltál hozzá ehhez a témához csak másokba kötöttél bele.

ha te jólélsz és jólelvagyitt képzelem mivel keresed a kenyeredet...főleg h a természeted is ilyen h csak belekötsz másba de a főtémához nemmondasz semmit

2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"ha jól megnézem temég nemszóltál hozzá ehhez a témához csak másokba kötöttél bele."


Ha egyfolytában pofázol, nem érsz rá csomagolni a bőröndjeidet. Sok poggyász kell ám, ha valaki mosogatónak megy London dream citybe. Úgyhogy most már kapcsold ki szépen a számítógépedet és pakolj.

2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!