Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy itt MO-n...

Miért van az hogy itt MO-n ugyanazért a munkáért harmadannyit fizetnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy én egy multinál dolgozom termelésben ( tehát nem HR-es ingyenélő vagyok ).Kapok kézhez pl 90e Ftot.

Na DETTO ugyanazért a munkáért ugyanennél a cégnél pl No-ban 3x annyit fizetnek.

Miért van ez ?


2009. dec. 27. 23:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Háború?? Valaki leírná konkrétan mik az előjelei?? én azt hittem,ha az áhított Fidesz hatalomra kerül lenyugszanak a kedélyek.

Valaki aki írta kérem írna részleteket?? Köszönöm szépen!

2009. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

"De ha SENKI nem vállalná el, akkor kénytelen lenne emelni."


kac-kac-kac


akkor menne máshova, mint ahogy az utolsó minimálbér emelésnél ez szépen látszott is. csak persze erre már nem szokás emlékezni...

2009. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%
mert megteheti. az állam nem a jobbágyok érdekeit védi,hanem a külföldiét ennyi.
2009. dec. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nálunk van egyik legkevesebb fizetés az unióban és erre még rájönnek az EU legnagyobb adóterhei.....Nálunk hozzá nem értés jellemzi a gazdaságot,egyes rétegeknek (pl.nyudijasoknak)való kedvezés,nyugaton viszont az ésszerűség jellemző.
2009. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért,mert itt a multik megtehetik.A szakszervezeteket a 90-es években szétszedték,mára csak néhány hirmondójuk maradt.Mesterségesen tartják a fizetéseket alacsonyan,hogy minél több banki hitelt vegyünk fel.Egy eladósodott néppel meg azt csinálnak,amit akarnak.
2009. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Országunk vezetői nem a mi érdekeinket tartják szem előtt, hanem a saját zsebüket. Még mindig. A külföldi nagytőkések utasításai szerint "dolgoznak".

A multik aóit is mi fizetjük. (pl. Auchan, Tesco, Lidl, Media Markt, stb.)

Még Magyarországon is a külföldi vállalkozókat támogatják a hazai helyett, így tönkretették a magyar gazdaságot.

Van kiút, de ahhoz az kéne, hogy merjünk végre NEM-et mondani a külföldi multiknak.

Nem merem elhinni, hogy (jelen esetben pl.) Orbán elszegényedne, ha a multik mocskos kenőpénzei helyett egy megerősödött magyar gazdaság jövedelmének (megérdemelt) rá eső részét tenné zsebre.

2010. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!