Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem alapít egy...

A Fidesz miért nem alapít egy ilyen titkos szervezetet?

Figyelt kérdés

Olyan szervezetet, akik megfigyelik azokat akik a nemzet ellenségeit és adatokat gyűjtenek róla, amiket felhasználhatnak majd ellenük.

Hallottam, hogy volt hasonló rendszerváltás előtt.


Apu mondta, hogy kellene ilyet alapítania a Fidesznek és akkor a liberálisok nem tudnák mégjobban tönkretenni az országunkat.



2014. máj. 9. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már van nekik ilyen-úgy hívják titkosszolgálat. És egészen biztosan használják is a maguk javára, ahogy az MSZP-SZDSZ kormány is megtette a saját javára


Hozzátenném, hogy mindkettő szégyen az ország szempontjából, ahogy a kérdező felvetése is az.


A rendszerváltás előtti hasonlót meg ÁVÓ-nak hívták, és embereket ezreit, tízezreit ölték és kínozták meg vagy börtönözték be azért, mert a rendszer ellenségei voltak, többek között Darvas Iván kíváló színészt is. Szerintem ne akarjuk visszahozni a kommunizmust

2014. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a liberálisok, hanem éppen a Fidesz teszi tönkre az országot! De a Kubatov-listáról hallottál már? Az Önkormányzatoknál, tantestületekben ,ár működik a besúgó rendszer. Csak ezt nem verik nagydobra.
2014. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez a liberális=gonosz ellenség gondolattársítás roppant szomorú azért. Lehet nem egyetérteni a liberális gondolkodással, de ez a "aki nem úgy gondolkodik mint én, az kiirtandó ellenség" hozzáállás nem vezet sehova. Halkan megjegyzem, anno a megalapításakor a FIDESZ alapvetően liberális pártként indult.
2014. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj az Alkotmányvédelmi Hivatalnál.
2014. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
#3 Azért pont most a liberálisok üzemeltetik a legnagyobb véleménydiktatúrát. Aki nem tetszik, azt seperc alatt kicsinálják, lenácizzák-rasszistázzák. Csak egyféleképpen szabad gondolkodni, mindenkinek tolni kell a liberális multikulti szekerét, mert aki nem ért vele egyet az nem érvényesülhet.
2014. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez az. A liberálisok sem liberálisok, csupán azt akarják hogy ne legyen gondolkodó ember. Ha igazi szabadság van, akkor én lehetek akármi, ebből látszik, hogy a liberalizmus egy kamu dolgok, egy álca. Én nem akarok olyan országban élni, ahol mindent szabad, csak saját magamat megvédeni nem.
2014. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Joe Makepeace ***** válasza:

Pont a tet ves fidesztől meg a jobbiktól kellene megszabadítani az országot egyszer s mindenkorra.

Mehetnének a f szba, mondjuk Iránba.

F sznak sem hiányoznának ide...

2014. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Joe Makepeace ***** válasza:

Még annyit hogy minden épelméjű ember örül, hogy a volág java része már megszabadult az olyan bal és jobboldali diktatúráktól, ahol titkosszervezetek terrorizálják a népet, de ha annyira tetszik, már lehet is menni Észak-Koreába, ahol még azt is megmondják milyen árnyaltút szabad húgyozni.

Hidd el: apu butaságot beszélt

2014. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joe Makepeace ***** válasza:
* világ java része (elgépeltem, bocsi)
2014. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Haha! Az adatgyűjtés, nem kívánt személyek eltávolítása már most is nagyban folyik. Te egy olyan szervezetet szeretnél, ami az emberek magánéletébe szól bele, kémkedik, önkényes alapon ítélkezik? Barátom, ez komplett diktatúra. Nem akarjuk visszahívni az ÁVH-t is, meg az Andrássy út 60-at? Mellesleg a liberálisok nem, hogy tönkretenni nem tudják az országot, hanem az ég világon semmit nem tudnak csinálni a Fidesz 2/3 mellett.
2014. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!