Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hova állna?

Orbán hova állna?

Figyelt kérdés
Ha az ukrán-orosz konfliktus fegyverez harcokba menne át, akkor OV ki mellé állna? Ukrajna, vagy Oroszország? És miért?
2014. máj. 2. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kérdés remek, csak sajnos minden magyar ember leszarja orbánt, ő meg egymaga kevés mint galambfingban a cévitamin.
2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Oroszország, mert tudná, hogy Ukrajna a nyugat prostija lett.
2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem megmutatná az "igazi" arcát: Ukrajna (Kárpátaljai magyarok, akik nem érintettek ugyan a konfliktusban, de ugye OV-nak roppant "fontos" a külhoni magyarok helyzete) vagy pedig Putyin a puszipajtása? (Paks 2) Én igen kiváncsi volnék hogy ebböl hogyan jönne ki!
2014. máj. 2. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
A Kárpátaljai magyarok akkor járnának a legjobban, ha Oroszországhoz csatolnák őket. A Szovjetunióban jobban éltek, mint a mai Ukrajnában, Oroszország pedig már jobb, mint a volt Szovjetunió.
2014. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon éles a helyzet, mert egy ukrán polgmester felszólította a lakosságot, hogy a nök és gyerekek azonnal hagyják el a várost, a fegyverrel rendelkezö férfiak pedig maradjanak és csatlakozzanak.
2014. máj. 2. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Ukrajnához, ugyanis még mindig a Nato és Amerika diktál, és ugye még annyi esze van hogy nem akar az országának bajt, mind tudjuk hogy e-kettő több védelmet nyújt, mint Oroszország egy maga.
2014. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor nem dönthetne csak úgy egy ilyen helyzetben h ő hova áll. Tagja vagyunk az Eu-nak és a NATO-nak is, csak úgy másik irányba menni nem lehetséges. Ilyen helyzetekben azért a miniszterelnök keze is meg van kötve.
2014. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, és amerikai, valamint orosz kémek vannak Magyarországon. Orbán csak stadiont tud avatni, meg éltetni önmagát, de alapjáraton nem akar állást foglalni, lesz ami lesz alapon? Lassan nekünk magyaroknak is tudnunk kéne hogy az ország ki mellé áll. Nyolatkozhatna Mr. Presidet.
2014. máj. 2. 17:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Fölösleges nyilatkozni mivel természetes h mi az Eu és a Nato oldalán állunk. Erről miért kéne nyilatkoznia OV_nek mikor ezt elvileg tudnod kéne.
2014. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nyilvánvaló! OV nyilatkozott valaha is az ukrán-orosz konfliktusról? Szerintem nem, pedig kötelessége volna!
2014. máj. 2. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!