Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok román vendégmunkásból...

A sok román vendégmunkásból nem lesz előbb-utóbb hatalmas probléma itthon?

Figyelt kérdés

Egyre többen jönnek át Magyarországra dolgozni a 2-3X-os fizetésekért. Mi lesz ennek a vége?

[link]


2014. ápr. 16. 09:41
1 2 3
 11/29 tetro ***** válasza:
12%

10.38

az eddigi hozzászólásaid alapján neked mindenkivel problémád van...

2014. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%

11: ez sehogy sem vág a témába, nem tudom, hogy ezt mire fel írtad ide. Bizonyára ez egy megalapozott vélemény, pont olyan, mint amilyeneket tőled megszoktunk ;). Azért is vagy leszázalékolva, mert olyan okosságokat szoktál mondani.

Ez a hozzászólásod semmiképpen sem reagálás az én hozzászólásomra.

2014. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem értem, Romániában 400 eurósak a fizetések, ezt Román mondta.
2014. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
400 Euró Romániában? Az emberek nagy része 40-60 ezer Forintokat keres nettóban.
2014. ápr. 16. 15:07
 15/29 anonim ***** válasza:

Milyen problémákra gondolsz konkrétan?


[link]


Ha ilyesmikre, vagy arra, hogy jópár helyre betörtek(nek) akkor már vannak problémák.

2014. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Tetró a fröcsögésen kívül tudnál valami értelmeset is mondani ha már kérdeznek tőled?

Mert azt tudjuk hogy nagyon szeretsz kitérni a kínos kérdések elől, sőt csak azt szereted meg fröcsögni.


Van tapasztalatod a román vendégmunkásokról?

Valószínűleg még románt sem láttál életedben, akkor meg ne szóld le annak a véleményét akinek van valós tapasztalata velük kapcsolatban.

Tudom hogy nem szereted az empirikus véleményeket, de ha kijönnél a sziklád alól, előbb utóbb rád is rád sütne a nap.

2014. ápr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 tetro ***** válasza:
0%

03.14

ne haragudj, de minden ilyen nagy okos vélemény csak is a rasszista előítéleteken alapszik. mégis milyen empirikus tapasztalatod van? láttál két román munkást? és ez mennyiben reprezentatív? én tavaly láttam legalább három magyar katasztrofális gázszerelőt. akkor a magyarok szar munkát végeznek? így mind, a magyarok együtt?

2014. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttál 3 katasztrofális magyar gázszerelőt, azok románok voltak.
2014. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod, hogy magyarok voltak? Elkértél tőlük minden okmányt? Megint hazudsz.
2014. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 tetro ***** válasza:
0%

10.39

igen, igazad van, ez egy nagyon jó kérdés. ki is valóban magyar...

2014. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!