Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az "összefogás" hogyan tudott...

Az "összefogás" hogyan tudott egyáltalán ennyi szavazatot is elérni?

Figyelt kérdés

Ugyebár ez 5 pártból áll: a haldokló mszp, a haldokló lmp kivált fele, a halott szdsz maradványa, a Gyurcsány DK-ja, és Bajnai együtt-je.


Iszonyatos mértékben nőtt az államadósság az ő idejükben. Ki tud ezeknek még hinni? Ki szavaz még rájuk?

A fideszeseket ugyanúgy nem értem meg...

Nem mocskolódni akarok, csak válaszokat keresek.


2014. ápr. 7. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
ettől az országtól nem meglepő. fidesz sem jó. jobbik veszélyesnek van beállítva, van az a szavazó, akinek soha semmi nem jó, és állandóan az ellenzékre szavaz. meg persze van az a réteg, aki eddig is kiállt a baloldal mellett.
2014. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Orbán-fóbiából kovácsoltak politikai tőkét... Nem értettek egyet semmiben, kivéve, hogy Orbán és egykulcsos adó nem maradhat.
2014. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Orbán-fóbiából kovácsoltak politikai tőkét..."


Ez messze nem igaz, mert, ha ténylegesen meglovagolták volna az adódó lehetőségeket (korrupciós ügyek, látszatintézkedések, a gazdaság romlásával járó jelek (forint romlása) akkor bizony nyerhettek volna. Ezzel szemben inkább kb. farkuk, fülük behúzva semmit nem csináltak és még Gyurcsánnyal is szövetségre léptek így elszalajtották az LMP-t amivel mérföldekkel jobban jártak volna.

2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod, hogy akit ez csábított "aki nem szavaz a fideszre szavaz" nem érdeklik a számok és az érvek
2014. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dick Esmen ***** válasza:
Ennyit?Mindent megtettek hogy ne hogy nyerjenek.
2014. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek mérlegeltek, hogy melyik a kisebbik rossz. Akiknek a Jobbik túl náci, az LMP pedig túl zöld volt, azok elővettek egy hányós zacskót, majd húztak egy x-et ezek mellé.
2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A magyar politikában szerintem szükség lenne egy teljesen új baloldalra, ami 100%ban mentes a régi pártoktól. Mondom ezt jobbik szavazóként. Azt hittem az LMP ilyen lesz, de ha már azon vitatkoztak h beálljanak e az összefogásba (a fele ott is van), Schiffer meg Mesterházival parolázott többször, látszik hogy ez sem járható út.
2014. ápr. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!