Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fog változni most így...

Mi fog változni most így választások után?

Figyelt kérdés
Fizetések továbbra is maradnak a béka s*gge alatt, az áfa pedig a csillagos egekben? Valami változtáson nem gondolkozik a Fidesz? Milyen programjaik vannak?

2014. ápr. 7. 10:07
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Semmi. Viktor megmondta: folytatjuk.
2014. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nezeti ital, nemzeti gyógyszer. Gondolkoznak ezek. [link]

Jah meg persze a további állami földek lenyúlása CSAK A FIDESZ. Hajrá birkák kedves barátai

2014. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi változna?
2014. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném: mi fog befejeződni? Lesz néhány dolog, és nem te jársz jól tőle. Az ÁFA nem megy tovább, mert azt az Unió szabályozza. De nem félj, van fantázia és sok más lehetőség.

Nem értem a programos kérdést. Te nem figyeltél négy évig? Az a programjuk. Tudsz egy okot, amitől változtatni kéne?

2014. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Semmi.


Marad minden úgy ahogy eddig az elmúlt 4 évben.

Magyarul folytatódik a hülyeség.


Én csak azoknak gratulálok akik képesek voltak hinni ezeknek a nem tudom kiknek. De aki nem szavazott senkire, az meg ne merjen pampogni itt, mert azzal ő egyetért a jelenlegi kormánnyal! És elég sokan nem szavaztak állítólag.

2014. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tegnap este nyilatkozott a kormányszóvivő

ezt mondta:

rezsicsökkentés folytatása, az energiaszolgáltatók nonprofittá tétele, devizahitelek teljes körű felülvizsgálata, keleti nyitás stratégia folytatása.

2014. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
így név nélkül, a jobbikra szavaztam, tehát ne értaetek félre, fidesz-ellenes vagyok, ha lehet ilyet mondani.
2014. ápr. 7. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Eszük ágában sincs változtatni, tegnap megmutatkozott annak a kevés szavazónak az agyi kapacitás hiánya. A leendő csodás anyukák örülhetnek, Dubai-i színvonalon fognak élni mert van gyed, rezsicsökkentés

Ez az anyák országa!! A fiatal pályakezdő szerencsétlenek meg üljenek itthon pénz nélkül, a szüleik eltartottjaként

2014. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs programjuk, nem is volt, nem is lesz. Minek ide?

Változás pedig lesz, de nem pozitív értelemben. Ezt érdemli az ország.

2014. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8asnak igaza van. S minden marad a régi ha nem rosszabb lesz. Miért nem nyert a jobbik. ..
2014. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!