Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választási csalás?

Választási csalás?

Figyelt kérdés
Én itt helyben ahány emberrel beszéltem a fidesz 30%-on lenne, ehelyett 50 felett van. Ez elképzelhettlen, esetleg ha a más városok fel nem hozták. De ennyire nem hiszem. Vannak külön eredmények városonként? Vagy lesznek? Mert itt toronymagas Jobbik győzelem lenne várható, ehelyett alig 30%-uk van. Itt még az öregek is rájuk szavaztak, szóval nem tudom hova lehet a szavazatok nagyrésze. felettéb gyanús.
2014. ápr. 6. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nálam pont fordítva van. A fidesz 60% a baráti körömben.
2014. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyszerűen nincs náluk jobb.
2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az én ismerősi körömben is,és mi is a családdal a Jobbikra szavaztunk,de nyilván való volt,hogy a fidesz elintézi magának a győzelmet,mert attól jobban szeretik a hatalmat minthogy kiengedjék a kezükből!
2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Toronymagas Jobbik győzelem??? Itt a gyk-n esetleg, de ide csak a szavazók 0,001%-a jár, és azok sem mind jobbikosok. Szerencsére az országban nem így lesz.
2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Fideszre szavaztam, mert megérdemelték.
2014. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy különbségek vannak megyék , és városok között , és ahhoz hogy egy felmérést csinálj ami biztosabb legalább 1000 embert meg kellene kérdezz az ország különböző részeiből , szóval én erre nem alapoznék .
2014. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És nem gyanús, hogy egyes helyeken 1%-kal sem vezet a Fidesz? Tehát 30,80 a jobbik, és 31,25 a Fidesz? Ezt magyarázzák meg, meg azt, hogy ez több helyen is így van. Szinte 10 szavazat. Ez simán csalás. Ha lenne lagalább pár % eltérés, azt mondanám. De ezek a pár tizedek. Lehetetlenség. Mint itt is a korrupt, sikkasztó emberke 54%-a. Ezt senki nem hiszi el. Most hívtam fel a szomszédot, láttam világ van nála. MOndom neki mi van, és csak néz ő is. 67 éves bácsi, együtt mentünk szavazni, persze hogy a Jobbikra. A városba már hetek óta mondogatták, hogy Jobbik győzelem is lehet, mert az öregek csoportosan mentek szavazni. Ezzel szemben 28%-on áll.
2014. ápr. 6. 23:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap már megmondták, hogy a LMP-t berakják. Na most is ez látszik. 3%-ról indult, most 4,95-nél jár. Emberek, nem lehet mindenkit hülyének nézni!
2014. ápr. 6. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Ilyen nincs, hogy "az LMP-t berakják"

A budapesti szavazatok később lesznek meg, mert többen vannak, és mivel onnan szavaznak az LMP-re a legtöbben, értelemszerűen az arányuk folyamatosan nő.

2014. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!