Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert baj az, ha a Fidesz nyer?

Miert baj az, ha a Fidesz nyer?

Figyelt kérdés

Nem ertem az embereket, mindenki csak sir es a Fideszt szidja, inkabb örülne kene,hogy nem a baloldali birkak kezeben van az orszag nem ?

Sok minden olcsobb lett a Fidesznek köszönhetöen es a Fidesz probalja megvedeni Magyarorszagot az EU elöl.


2014. ápr. 6. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem láttad, hogy mit csnáltak 4 éven át????!! Még mindig narancsköd fedi a szemedet???!!!!
2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Az igaz,hogy a rezsi olcsóbb, de az élelmiszer annyival drágább. Így nem jutunk előbbre.

A dolgozó emberek adójából nagyon sokat szánnak a nem dolgozó kisebbségnek. Ez konkrétan hátráltat "minket".

2014. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mit ? Olcsobb lett a viz es a gaz, felujitjak a varosokat, gyarakat nyitnak, olcsobb lesz az energia, elkeszült a 4-es metro, vedik a magyar földeket stb..
2014. ápr. 6. 22:05
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


Fiataloknak(fősulisoknak) ott a hallgatói szerződés.


Elvették a magánnyugdíjt.


Euro drágább lett, de szerintem az kb. mindig emelkedni fog.:/ Lehet lesz olcsóbb, de mondjuk évente magasabbra kúszik az árfolyama.:/


Traffikbotrány.


És az 1 millió munkahely...mennek a közmunkások, talán egy helyére kerül 2 is. (egy ember el tudná végezni 8 órában, de két sb, 4 órás munkát adnak...)


Jobbik erősödik.

Azt hallottam,hogy nem éppen jó viszonyok közt van az,ha a szélsőségek erősödnek. És ha erősödik, akkor nem éppen "kolbászból van a kerítés" élet van.


Ha neked jobb a fidesz kormányzása alatt élni,mert jobban élsz, akkor örülhetsz neki.

De vannak, akik nem élnek jobban.

(magamról nem beszélek,hogy hogyan élek)

2014. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem volt elég kemény és szar ez 4 év???
2014. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Fidesz hibaja, a kisebbsegek tamogatasa ebben igazad van kedves masodik, de annyira nem rossz a Fidesz mint pl. az MSZP...
2014. ápr. 6. 22:06
 7/25 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy gyárakat építenek.


Erről jut eszembe...ilyen,meg olyan stadion. Tudtommal elsősorban focizásnak.

De tudtommal nem vagyunk olyan hű, de jók focikból.:/

2014. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha megnyerik a valasztast akkor keremszepen vegyek el az allampolgarsagomat mert ciki elmondani kulfoldon hogy magyar vagyok... kinevetik az orszagot.
2014. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

4 ev alatt nem lehet megvaltoztatni mindent, ehez idö kell szerintem es a Fidesz meg nem kapta meg azt az idöd.

Azt latom,hogy rossz a helyzet, de az nem a Fidesz miatt van hanem az europai valsag miatt (mindenhol rossz a helyzet) es a valsag ellenere valtozasokat lattam az elmult 4 evben...

2014. ápr. 6. 22:10
 10/25 anonim ***** válasza:
2010 előtt középosztály voltunk.. erős középosztály. 2011-től az alsó kategóriához tartozunk a temérdeknyi új adó,és az egykulcsos adó miatt...de ígértek ezek a narancsosok adócsökkentést,mégse történ e téren semmi... szépen szétverte a fidesz a középosztályt. Most épphogy kijövünk egy hónapban. És közbe vigyorog nekem a tv-ből az összes. Utálom az ilyet,és akkor megveszik az embereket pár ezer forintos rezsicsökkentéssel,ami csak azér csökken,mert ha nem csökkenne,akkor megfizethetetlen lenne. Az élelmiszerárak is folyamat nőnek. Jah és az se tettszik,hogy mindenbe bele akarnak szólni,lassan minden tőlük függ! Na hát ezért nem szabadna,hogy megint ők nyerjenek. Akkor inkább egy baloldali párt,akik demokráciára törekednek,nem holmi diktatúrára! ennyi a véleményem.
2014. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!