Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiirtanád egy általad nem...

Kiirtanád egy általad nem kedvelt pár összes szimpatizánsát?

Figyelt kérdés

Olyan hangulat van itt, úgy érzem mindenki utál mindenkit :D

Szóval, te mint Fideszes/Jobbikos/LMP-s/Munkáspártos stb. kinyírnád azokat az embertársaidat akik nem értenek egyet hőn szeretett és istenített pártoddal?


2014. ápr. 6. 19:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%

"Igen, pontosan az ilyenekre gondoltam, mint te."


Mert te különbnek hiszed magadat?

Tán' te sz.. a spanyolviaszt? :D

2014. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%
Na igen, te vagy a magyarok szégyene a saját hazád ennyire becsülöd...
2014. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
28%

[link]


[link]


HAJRÁ FIDESZ!

2014. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%

"Na igen, te vagy a magyarok szégyene a saját hazád ennyire becsülöd..."


Nekem nem a hazám egy olyan hely, ahol a vezetők ezermilliárdokat nyúlnak le a néptől, a sok agyatlan meg tapsikol nekik vigyorogva, miközben folyik a nyál a szájuk szélén.


Mit kéne szeretnem egy ilyen országban?

2014. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

"Mert te különbnek hiszed magadat?

Tán' te sz.. a spanyolviaszt? :D"


Nem szartam én semmit.

Pusztán arról van szó, hogy én civilizált vagyok és átlátok a szitán. Ha neked is lenne eszed, akkor téged se néznélek le. Még nem késő, bármikor megteheted.

2014. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelmű: nem. Nem bántanék senkit, mindenkinek meglehet és meg is van a véleménye :)

Jó, azért van néhány abban a pártban is, amelyiket én támogatom / támogattam, hogy megverném, amilyen idióta.

2014. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
71%

"Nem szartam én semmit.

Pusztán arról van szó, hogy én civilizált vagyok és átlátok a szitán. Ha neked is lenne eszed, akkor téged se néznélek le. Még nem késő, bármikor megteheted."


Hagyd már ezt a civilizáltságoddal való dicsekvésedet, mert aki elkergetné a magyarokat mert így-úgy az minden csak nem az! :)


Az eszével is az dicsekszik akinek mindig mondta szegény ükapám és téged látva igaza is volt.

2014. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
60%

"Hagyd már ezt a civilizáltságoddal való dicsekvésedet, mert aki elkergetné a magyarokat mert így-úgy az minden csak nem az! :)"


Jó, hát ha te annyira élvezed, hogy egy rakás agyhalott között kell élned, akkor gratulálok.

Sajnálom, de nekem nem hiányoznának.

2014. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
38%
Az ükapád is olyan "okos" lehetett mint te.
2014. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, hát ha te annyira élvezed, hogy egy rakás agyhalott között kell élned, akkor gratulálok.

Sajnálom, de nekem nem hiányoznának."


Én egy szóval sem említettem, hogy élvezem, veled ellentétben a fröcsögést, köpködést amit leművelsz.


Viszont engem minden ideköt, és a sok hülyeség ellenére mégsem csinálom azt amit most te.

2014. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!