Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik oldalon kell valaszolni...

Melyik oldalon kell valaszolni kérdésekre, ami alapján ajánl egy pártot a szavazásra?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
partkereso.hu
2014. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. ápr. 5. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
ez most elbizonytalanított..
2014. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért?
2014. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ezekből kijött, hogy leginkább Demokratikus Koalíció szavazó lennék, de nem fogok rájuk szavazni, mert már lejáratták magukat Gyurcsányék, és velük együtt az egész régi baloldali bagázsra kéne szavaznom.
2014. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát megértem, én sem szavaznék oda, ha az jönne ki (amin igen csak csodálkoznék). De ezt az eredményt azért fenntartásokkal kell kezelni. Nekem kijött az, amire számítottam: Jobbik 74%-ra, de amikor lejjebb grgettem, akkor látom, hogy a kis pártok is elég sok százalékkal jelentek meg, pl a KTI-nek még a Jobbiknál is több százaléka volt.
2014. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!