Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor menjek szavazni amikor...

Mikor menjek szavazni amikor a legkevesebben lesznek?

Figyelt kérdés

Messzire kell mennem, lakótelep, Bp., és régen tele volt kétes alakokkal, gondolom kitalálható kikkel, és bringával kell mennem, nem szeretném ha ellopnák.


(Nem tudok tömegközlekedni.)


Vajon mikor menjek? Ebéd időben?

Reggel 6-kor? (még alszom javában)

Este 7 előtt fussak be?


Mikor a legszellősebb a szavazás?



2014. ápr. 5. 20:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudod mennyit ér a lánc sajnos.

Megnéztem a környéket, kétszer is odamentem, van térfigyelő, meg sok-sok ember, de pont ilyenkor nem szól senki, mert nem tudják kié. Mondjuk ha flex-szel neki áll akkor csak rászólnak :)

Na jó ez a legkevesebb probléma már.


Mindenképpen szeretnék szavazni, de nem akartam tűző napon sorban állni és mivel pont az egyik necces átszavazó helyre kell mennem, ezért megszívtam sajnos.


Nem tudtam, hogy ennyire szervezetlen a szavazás az átszavazó helyeken. Ha simán lakóhelyen szavaznék, akkor biztos gyors lenne 10 perc, de így nagyon húzós. Hogy a fenébe lehet ennyi embert egyetlen szavazókörbe terelni. 6 szavazás tapasztalataival vannak megáldva, még sem képesek jól elosztani. :)


Azt sem értem miért nem lehet az ügyfélkapun szavazni. Érthetetlen.

2014. ápr. 6. 17:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Most hallottam h 7 óráig be lehet állni a sorba 7-kor a választó bizottságból beáll egy ember a sorba és már aki mögé áll az már nem jut be. A OVB elnöke mondta h valószínűleg 7 óra után is fognak folytatódni sok helyen a szavazások.
2014. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!