Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, mit szóltok...

Kedves jobbikosok, mit szóltok a videóhoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XRVJm0Q7eKM


ha az utolsó 10 másodpercet levesszük, akkor egyetértetek a videó üzenetével?


2014. ápr. 3. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

csak egy kis matek...a videón lévő számokkal, ezt egy kommentelő írta a jutyubon...idézve:


"8 millióan hagyták el az országot 4 év alatt!!!

Mondjuk a Libás meg a Böszme gazdaságpolitikáján látszott ez a nagy matematikai hozzáértés."


ennyit erről.

2014. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ

Jah és plusszba. Nem most kezdtek el kivándorolni a fiatalok. Már amikor leninék( értsd. mszp) voltak hatalmon is ugyan úgy mentek.

Az mszp összefogás vagy akármi a maffia hatalmi tömörülés jelenlegi neve ugyan úgy lopta a pénzeket. Gordon, Hajós, Simon, Zuslag na de ezek a piti dolgok, ott vannak a Bkv kielégítések, ott vannak az hatszoros áron épült hidak, az el nem készült négyes metró, a sokszoros áron épült utak, a bezárt vonatközlekedések.

http://www.youtube.com/watch?v=9ImoW4SApjg

Jó lenne ha tükörbe is néznének.

2014. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A videó oké, bár nyilván nem számoltam utána, hogy a számadatok valósak-e, meg most KSH statisztikát se kezdtem böngészni, de a tendencia ilyesmi lehet. Csak azt nem értem, hogy következik belőle, hogy Gyurcsányékra kell szavazni. Csak az következik belőle, hogy nem a Fideszre.
2014. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Elég merészek azok a számadatok, de nem tartom kizártnak hogy van benne valami. Persze az MSZP csak a sárdobáláshoz ért, lehet hogy csak egy szimpla kampányfogás.

Egy szó mint száz, nem csak emiatt a videó miatt nem szavaznék a Fideszre, (újra) illetve csak emiatt a videó miatt nem szavaznék a MSZP-re se.

2014. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Már hogy ne értenének vele egyet.

Pont azért lettek jobbikosok a jobbikosok, mert többek között a Fizesst is rühellik.

2014. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy néz ki a kérdező azt akarta hallani a pontok alapján. Igen csináljuk meg! http://www.youtube.com/watch?v=YqofWYA_6Qc
2014. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
2014. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" "8 millióan hagyták el az országot 4 év alatt!!!

Mondjuk a Libás meg a Böszme gazdaságpolitikáján látszott ez a nagy matematikai hozzáértés."


ennyit erről."



"Tudja-e Ön, hogy mennyi minden fér bele Orbán Viktor HIVATALI IDEJÉNEK EGYETLEN PERCÉBE?"

Segítek: még a nagy ő hivatali ideje sem napi 24 óra, neki is van szabadsága, hétvégéje, stb.


Csak egy kis szövegértés. :P

2014. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, hogy következik belőle, hogy Gyurcsányékra kell szavazni. Csak az következik belőle, hogy nem a Fideszre."


Úgy, hogy a Jobbik, ha megfeszülne, sem tudna kormányváltó párt lenni - már ha akarna egyáltalán. Jó (legalábbis a számukra), ha húsz képviselőjük lenne majd.

Potenciális kormányváltó erő kizárásos alapon is csak a baloldali összefogás lehet.


Le lehet pontozni, de térjünk vissza rá április 7-én, hány képviselője is lett a Jobbiknak.


Bocs, látom, hogy csak a jobbikosok lettek megszólítva, én meg nem vagyok az, így nem azt mondom, amit hallani szeretnétek.

2014. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!