Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz ezek után a baloldalra?

Ki szavaz ezek után a baloldalra?

Figyelt kérdés
Simon, Zuslag, Welsz, csak hogy a közelmúltat és egyenlőre nyilvános dolgokat hozzam fel. Mivel Welsznél nem egy hanem még azt hiszem hét útlevél volt elég valószínű hogy mások is sárosak. Hogy képes valaki bűnözőkre szavazni?

2014. ápr. 3. 11:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Hidd el sokan gyűlölik Orbánt és nagyon sokan fognak a baloldalra szavazni.


Én ezeknek azt mondanám csak emlékezz!

2014. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Ezek az ügyek hagyján. Ilyen mindenkinek van, ugyanmár, ilyen a magyar ember, ha te, vagy én kerülnénk oda, mi is megtennénk, amit lehet. Mindenki azt teszi meg, a magyaroknál ez különösen hagyomány, mióta a szocializmusban az volt a fizetés kiegészítés, amit haza tudott az ember lopni a gyárból. Mindegy mi volt. Ma is, amit csak lehet, legyen az a munkahelyéről a toll vagy fénymásoló papír ellopása kicsiben, vagy más nagyban, viszik az emberek. Nekem a kedvencem a 60 éves kolléga ajvékolása a facebookon, hogy a szemét fideszesek lopnak és abból építenek palotát, ő meg fusiban az intézmény pénzén, az intézmény anyagán, az intézmény munkaidejében, az intézmény emberével burkoltatta le a házát és a teraszát. Csak nem vagyok olyan paraszt, hogy ezt beírjam.



Szerintem inkább az undorító, ahogy ezek összeálltak, mikor előtte meg egyfolytában szidták egymást.

2014. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem tűnik fel hogy cseberből vederbe? Komolyan több millió ember ennyire ostoba? Ha valami nem működött miért kell újra megválasztani?
2014. ápr. 3. 11:21
 14/34 anonim ***** válasza:
A magyar logika: hátha most működni fog :D
2014. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Simon:240 milláról kezdődött most már 600millánál járunk

Rogán:10millióról indultunk,most már 300millás ingatlanja van


még 1 hét és mindengyik milliárdos

2014. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
agy az győzi meg az embereket hogy mikor odamennek egy két politikushoz milyen kedvesek vagy mi? Persze hogy kedvesek mert az ő szavazataikon múlik mennyi milliót lophatnak el a választóktól az az tőle. Egy húsleves ingyen van de az adókból milliószorosan vissza kell fizetni.
2014. ápr. 3. 11:24
 17/34 A kérdező kommentje:
*Vagy
2014. ápr. 3. 11:24
 18/34 anonim ***** válasza:
azok szavaznak a baloldalra akik csak a fidesz mutyijait látják! azt ezek a mutyik a szavazók 95%-át nem is érintik de ez miatt verik az ostort OV hátán. Miközben támogatják a családokat, falvakat, városokat...Az nem jó, hogy megszépülnek a terek, belvárosok, kórházak, templomok, kifizették a falvak, városok tartozásait, felújítják az utakat, támogatják a magyar sportot. Semmi sem jó mert a Fidesz mutyizik miközben az MSZP folyamatosan hazudik a simon ügyben, falaznak neki...zuschlag ügy stb...Kell a baloldal mint halottnak a csók
2014. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 3. 11:29
 20/34 anonim ***** válasza:
6%

Én azt mondom,szavazzon mindenki a Jobbikra,ha meg az valakinek nem tetszik,akkor a Haza Nem Eladó mozgalomra!

Szebb jövőt,Magyarországot a Magyaroknak!

2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!