Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz választási segítség?

Fidesz választási segítség?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol tudnék utána járni miket ajánl a Fidesz, ha rájuk szavazok. Jobbikot már megtaláltam, de Fideszt sehol sem. Előre is köszönöm!
2014. ápr. 3. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Sehol nem találsz programjukat. Orbán azt mondta, nincs rá szükség, mert folytatni akarják, amit elkezdtek.
2014. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Ami jó is így, mert így legalább nem ígérgetnek/hazudoznak annyit, mint az összes többi. Szerintetek a Jobbik képes lenne megvalósítani a programját? Nem. 'Tán az MSZP? Nem. DK? Nem. Mind-mind ígérget csak. Aztán meg ha véletlenül behülyítenek a programmutyival elég embert, és nyernek, akkor 1-2 éven belül megy majd az anyázás, hogy jééé, ez sem sikerült, az sem lett megvalósítva, k.anyátok!
2014. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy én sem a fideszre szavazok, egyszerűen csak leírtam az igazságot, hogy senki ne essen pofára. Én olvastam mindet. Olyan irreális hülyeségek vannak az egyes programokban, hogy ihaj....
2014. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
56%

"Jobbikot már megtaláltam, de Fideszt sehol sem."


Gondoltál már arra, hogy ez talán nem véletlen?

A Fidesznek annyi az egész programja, hogy "folytatjuk".

(Hatalmas munka lehetett míg ezt mind kitalálták.)

De szerintem jobb lenne, ha inkább nem folytatnák.

2014. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Sokkal jobb, ha csak szimplán folytatják, mint ha elvtelenül hazdoznak/ígérgetnek, mint a többi. Főképp a Jobbik programnak nevezett megvalósíthatatlan vacakjára igaz ez.
2014. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

A fidesznek kérdező nincs programja. Nem tudsz utána nézni.


Illetve a kereskedelmi és iparkamara egyik összejövetelén mondott orbán viktor asszem 8 pontot.


Ennél több nincs.

2014. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

A Fidesz valahogy nem mer nyilatkozni a jövőbeli terveikről, mert akkor esetleg senki nem szavazna rájuk :)

Ééérdekes :)

2014. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van programja ha nincs, lényegtelen, mert amit ígérnek, azt úgysem tudják betartani. A többi párt ígérget ide-oda, de semmi nincs közte ami jelenleg megvalósítható lenne. Pl: a 250.000 új munkahelyet miből teremti meg? Minden gyárat ami működött, vagy bezártak vagy leromboltak, vagy eladtak. Egyszóval nem tud csinálni újakat mert nincs mire munkásokat felvenni. Engem személy szerint soha nem érdekelt a politika, a másik kormány alatt is jól éltem, most a Fidesz alatt is jól élek, meg ezután is jól fogok. Szemétség ezt így kijelenteni, de a szocializmusban gazdagodtam és a rendszer váltást követő évek tettek még gazdagabbá, így nekem semmi problémám nem volt és nincs is egyik kormánnyal sem. Ebben az évben fogom kimenteni Magyarországról mindenemet és települök át az Egyesült Államokba. A vállalkozásaimat felszámolom, a pénzemet kiviszem mert itt már nem tudom tovább fejleszteni magam, az ember az üzletben is elér egy olyan szintet ahol már nem érdemes adott körülmények mellet tovább működni, viszont ebben van némileg a kormánynak köze, mert kevesebb pénze van az embereknek így nem keresik már azt oly mértékben amiket én akarok eladni. Mindazon által az Államokban messze kedvezőbb feltételek mellet és hatékonyabban tudom majd csinálni ugyanazt ami már itthon kezd vagy kezdett leépülni és jóval több a fizetőképes kereslet iránta, ami az elsődleges szempont az üzletben! Itt születtem, szép és jó volt itt élni, de most elhagyom az országot, talán örökre, vagy talán 10-20 év múlva ha normalizálódik a helyzet és ismét egy fizetőképes kereslet mutatkozik, akkor visszatérek. Ezt most még nem tudom, majd idővel elválik. Nem azért megyek el az országból és számolom fel az itteni vállalkozásokat mert a csökkent kereslet miatt megélhetési gondokkal küzdök, ha eladnék mindent, akkor is megélnék ugyanilyen szinten, mint most, hanem azért mert szeretném tovább csinálni, de ezt itthon már nem tudom.
2014. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
édes jó istenem, a sok 16-18 éves, én erre csak ennyit mondok...
2014. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Ezek szerint nem vagyok egyedül, aki semmit nem talál róluk, mert nincs mit kiadni. Ezek után eléggé elgondolkodtat a jobbik. Persze amit olvastam róluk ott is találtam 1-2 fölös dolgot, de most ebbe ne menjünk bele.
2014. ápr. 3. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!