Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simon vs Rogán. Amit szabad...

Simon vs Rogán. Amit szabad Jupiternek nem szabad a kis ökörnek?

Figyelt kérdés
Rogán miért nincs előzeteseben? A fidesszel szemben miért nincsenek elvárásaitok?

2014. ápr. 2. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert rogán javította az adóbevallását, hitelre meg lehet lakást venni, nem?

de ellenben simon, neki már a 5. vagy 6. titkos számlája kerül elő, a legutóbbi grazból,amin szintén 200 millió lapult.

nicsak milyen pénzek ezek?

ha nem a sajátja, és csak kezelője volt, akkor igaznak fog bizonyulni, hogy a mszp fekete pénzeit kezelte, ahogy tegnap este egy mszp-s politikus is mondta, csak ő kicsit burkoltabban mondta.

2014. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az adóbevallással van itt baj... az összeadással inkább.


Kérdező, ősi mondás, ne lopj keveset, nem érdemes. Ha sokat lopsz nem mernek kérdezni. Látod, ötmilliárdot már nem kérdeznek. Próbálná meg valaki, hatodika előtt a sitten találná magát.

2014. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mert rogán javította az adóbevallását, hitelre meg lehet lakást venni, nem? "


Nem az adóbevallásával volt a probléma. Hitelre pedig akkor lehet lakást venni, ha a család vagyona és a felvett hitel a vásárolt lakás értékét "betakarja". Na Rogánnál ez utóbbi hibádzott.

2014. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szimplán nem tud elszámolni Rogán 300 millióval. Mi különbség? Semmi.
2014. ápr. 2. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, a vagyonnyilatkozat kijavítása törvényes, csak az a gond, hogy mindig azután javította ki, hogy kiderült a nyilvánosság számára: hibás.
2014. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van. Tegnap kiírtam egy hasonló kérdést, csak az 55 milliárdos hasznot lefölöző gázmutyiról, amiről ha volt 3 hír a médiában, akkor lehet túlzok, de nem voltak a droidok túl készségesek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__553..

2014. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Macungo ***** válasza:
28%

Mitől 300 millió mert az egybeborulok azt mondják...???


Állítólag 14 éve vették ezt a millás csávó mondta, most hol volt 100 millió egy lakás ott 14 éve.. Azért nem hat meg az egész, mert itt (több ember legalább 3) tulajdonában van 2-3 lakás amit régen vettek és hitel is terheli a családot, tehát szerintem nem ugyan az mint most már bizonyítottan 600 millió dugdosása osztrák számlákon és nem véletlenül vitték el tényleg a Simont a rendőrök és a Rogánt meg nem. Pláne, hogy Rogán folyamatosan javítva a bevallását tájékoztatja a nagyérdeműt a vagyoni helyzetének változásairól..


Az hogy mikor javította, hogy kiderült és utána az is baloldali kampány... Szerintem próbálkozik a baloldal hasonló fogást találni a Fideszen, de nagyon gyenge. Szánalmas amit csinálnak..

2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Macungo neked miért nincsenek elvárásaid a fidesszel szemben?
2014. ápr. 3. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Ennek mi köze a baloldalhoz úristen. Én egyikre se fogok szavazni , de kezdem nagyon unni hogy bármi szarságot csinál a Vezér annyi a válasz hogy "mer az elmúltnyócév" meg "merőksokkal többet loptak". Mikor fogunk már előre nézni???? Mikor lehet azt mondani hogy nem a múlttal harcolunk hanem építjük az országot? Ha nekem betörnek a házamba az feljogosít arra hogy én is raboljak?
2014. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!