Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk bizonyos embereknek...

Mi a bajuk bizonyos embereknek a Jobbik gazdaságpolitikájával? Mi az amit támogatna a Jobbik gazdaságpolitikájában

Figyelt kérdés

Mivel mi nem politikusok vagyunk! Csak olyanok írjanak akiknek indokaik is vannak, és ha idézni akar, innen másoljon be! ( a félreértések és demagóg csúsztatások elkerülése érdekében)

[link]


2009. dec. 18. 10:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Mutasd mar meg ez hol van a programban mert en elolvastam es nem lattam sehol. Linkelj be v.mit ahol a Jobbik ilyeneket mond."


Hagyd már! A média túldimenzionálás miatt nem ő a hibás, hanem a média.

Jövőre minden más lesz, már is kíváncsi vagyok hogy miként habognak az MSZP s közgazdászok amikor kérdéseket kapnak a médiában. Ahogy arra is hogy miként lesz a beállítás ha minden számon kérhetővé válik!

2009. dec. 18. 13:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Annak a húgyagyúnak nem válaszolok egyáltalán, gondoljon amit akar.

A kérdésfeltevő értelmes ember, neki igen: soha nem nézek tv-t, a neten olvasok híreket, ott is csak a tárgyilagosságra törekszem. A média engem aztán nem befolyásol. Nagyon sok embert igen, engem nem.

2009. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én viszont teljesen fordítva maradok tárgyilagos, az az mindent megnézek és elolvasok.

Összevetem a dolgokat, és igyekszem megérteni mindent, minden okát és okozatát.

Nem baj az ha van információd, csak ne egy forrásból ha van rá mód!

A médiának meg a józan ész segítségével nem hagyom a befolyását, csak mint tájékoztatást fogadom el, azt is mindig fenntartással!

2009. dec. 18. 19:07
 14/16 anonim ***** válasza:
A média valóságtartalmát hűen tükrözi ez a legutóbbi h1n1 cirkusz. Nem erről akarok itt beszélni, csak jó példa, mennyire tárgyilagosan tudnak tájékoztatni. Nem volt másik oldal, csak a pánikkeltés. Semmi egyéb.
2009. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ez is az emberi butaság! Mindenki ismeri az influenzát, és ha a józan eszére hallgat akkor megérti hogy hiába H1Ni, attól még nem lesz belőle AIDS, vagy ebola.

Ha valaki cukros vagy le van gyöngülve az szúrassa magát, aki nincs az meg minek!

2009. dec. 18. 21:19
 16/16 anonim ***** válasza:

"A nemzet szempontjából stratégiai fontosságú ágazatok köztulajdonba vétele."


Mik ezzek a stratégiai fontosságú ágazatok?

Mégis miből lenne erre cél. (Elveszik a segélyeket, vajon Morvai lemond a gyerekei után járó alanyi jogon járó segélyekről.)

Köztulajdonba vétel a komonizmmus alatt volt divat.

Amennyiben az állam elveszi a cégek tulajdonát ki hozzna tökét az országba ha az állam úgyis elveszi.

Ki fedezné a töke hiányát ami működteti a gazdasságot.

2009. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!