Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem beszél össze-vi...

Csak szerintem beszél össze-vissza orbán?

Figyelt kérdés

Komolyan! Hallgatom, és kikapcsol az agyam... Mint amikor TV-ben, vagy rádióban reklámot hall az ember.

[link]


2014. márc. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem is hallgatom, hogy Orbán mit hadovál össze-vissza, megkímélem az agysejtjeimet, még szükségem van rájuk, mert szeretek magam gondolkodni, nem bízom magam az ilyen Orbán-félékre.
2014. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ott koppant minden, és azóta lesz*rom Orbánt, hogy "Magyarországon rend van.". Haha. És elméletileg ezt közvélemény kutatások bizonyítják. Haha. Azóta nem hiszek ( előtte sem nagyon hittem, de azóta biztos vagyok benne, hogy hazudnak ) a közvélemény kutatásoknak és Orbánnak.
2014. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szegényke belebolondult, hogy 1 hét múlva leáldozik a csillaga.
2014. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy áldozik le.
2014. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az orbánizmusnak hamarosan vége.
2014. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:

Tegnap belenéztem orbánnak a békAmenetes beszédébe,de nagyon nevetséges volt.Ugyanazokkal a dolgokkal dobálózik,mint anno ellenzékben.Semmit sem változott.Ráadásul állandóan csak olvasgat,amiket mások megírnak neki,nincs nagyon saját gondolata.Kevesebben is voltak a rendezvényükön mint valaha...

Eltelt 4 év és semmi sem lett jobb.

2014. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külföldön is megmondta, hogy nem kell arra figyelni, hogy ő mit mond. Szánalmas ez az ember, még a nevét is papírról olvassa.
2014. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Macungo ***** válasza:
Na, mit nem értettél? Szívesen segítek..
2014. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!