Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi fidesz nagygyűlésen...

A tegnapi fidesz nagygyűlésen hol volt a jobbik? Ekkora hazugságot nehéz volt eltűrni hang nélkül, volt is pár ellentüntető, de a jobbik?

Figyelt kérdés
Vagy behódolt a viktátornak? Még közös kormányzás is lehet? Ekkora szánalmasok lennének? Ha most ott tüntettek volna egy sort, akkor még elmentem volna szavazni rájuk. De így, hogy ennyire behódoltak, szertinem valami kis mikropártra szavazok, hogy a többi köcsögtől vegyem el a szavazatomat!
2014. márc. 30. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért hódoltak volna be?

Minek mennének oda?

Akkor az összelopásnak (upsz "kormányváltóknak") is behódolt, mert azok összeröffenésein sincsenek ott?


Gyenge próbálkozás volt! :D

2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sokáig nem láttam a dolgok mögé. De mostmár látom, hogy a Jobbikot is a háttérhatalom irányítja. Ettől függetelnül még mindig azt mondom, hogy hajrá Jobbik, talán lesz egy kis változás. De nem sok. Én végignéztem a videót. Aki szerint nincs hazugság benne, nézze meg, és kérdezzen meg egy embert, aki nem millió felett keres havonta. Igazságos adórendszer, soroljam? Sajnos a Jobbik is behódolt, így nem lesz jelentős változás. Nem tudom, sokaktól hallani, hogy talán még nyerhetnek is. Persze 4 éve Vona személyesen mondta, hogy az ország 2/3-ada Jobbikos, csak még nem jött rá... Én kiismertem őket, és elment tőlük a kedvem. És sajnos elég sok barátom is így van velük. Bár ma beszéltem egy aktivistával, aki szerint ez a liberalista felfogás csak a választások miatt van, mert így a nyugdíjasok is rájuk szavaznak, meg ilyenek. Tehát lehet keményebb fellépésre számítani. De pl a halálbüntetés visszaállítását nem támogatnám, mint ahogy a csendőrség felállítását sem az ő kereteik között, de a csendőrséget igen! De amikor már Vona elvonatkoztat a gárdától, ott már bajok vannak!
2014. márc. 30. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennyire ne trollkodj mert össze-vissza zavarodsz benne...:))
2014. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már a kérdező is kezd belezavarodni, hogy tulajdonképpen akkor most jó a Jobbik vagy nem jó? :D
2014. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A Jobbik sem jó, de nem is olyan rossz, mint a többi. Csak a régi énjük nekem jobban tetszett, amikor még nem magyar-cigány együttélést hirdettek, hanem megmondták, hogy aki nem tudott beilleszkedni, azt elkergetik. Ha ez így történne, akkor ok lenne minden. De tartok tőle, hogy nem így lesz, mert ők se lesznek ám hijjdejók.
2014. márc. 31. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!