Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nem lesz kampánycsend?

Tényleg nem lesz kampánycsend?

Figyelt kérdés
Akár a választóhelyiségek elé is lehet plakátokat ragasztani, szórólapot osztani és agitálni a választás napján?

2014. márc. 26. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is legyen, eddig is ugyanígy agitáltak illegálisan, most legalább szabad. Kétlem, hogy valaki az alapján döntene, hogy azelőtt fél órával milyen zászlócskát adtak a kezébe.
2014. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az elég sokakat befolyásolhat vagy megfélemlíthet, ha a narancssárgára festett választóhelyiség bejáratánál fideszes aktivisták narancsot és szórólapot osztogatnak, bent Hajrá Magyarországgal köszönnek, majd a szavazófülke oldalán Orbán Viktor plakátja figyel. Jól meggondolja az ember ez után, hova is húzza azt az ikszet, főleg aki bizonytalan. Ugyanis ez akkor mostantól szabad.
2014. márc. 26. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Na persze, bent a fülkében egyedül leszel, csak nem mondod, hogy oda is követnek a narancsosok?

Mondjál nekem egyetlen választást, ahol nem szegték meg a kampánycsendet. Hol telefonon küldték az sms-ket, hol fab-on agitáltak, hol gulyást főztek a "finneknek". Engem már nem tudnak befolyásolni, mert én már szavaztam. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

2014. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem lesz,de a választóhelyiségek 150 m-es körzetében nem lehet kampányolni.
2014. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!