Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elvakult Fidesz szimpatizán...

Az elvakult Fidesz szimpatizánsoknál az ilyesmi miért nem veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 23. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Pl. azért, mert nem vagyok egy vérradikális tarkopasz mosottagyú baromállat. Hát ezért.
2014. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én még matekórán nem sok olyat láttam. Szakmunkásképzőbe jártál?
2014. márc. 23. 18:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendkívül jó humorú gyerek vagy.
2014. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Macungo ***** válasza:
54%

De mint "elvakult" Fidesz szavazó kiveri a biztosítékot.. És tisztában vagyok vele, hogy a Fidesz se tökéletes, pláne, hogy ez a barom, milyen hülyeségeket beszél, de még mindig jobban kormányoznak egyéb sok más területen javult a helyzet és több rendőr is van állományban ezt komolyan meg kéne vizsgálni, hogy mi a fene történt ott, hogy ilyen rossz a helyzet, de az is lehet, hogy a rendőrök több feljelentést papíroznak le amit régen nem tettek, hogy javítsák a statisztikát. Engem mikor megloptak a cigányok a rendőrök szinte lebeszéltek arról, hogy feljelentést tegyek, mert úgy sem kapják el árkon bokron túl van és nem Fidesz kormány volt...


Lehet, hogy régen is ugyan ez volt, sőt lehet, hogy még ezek a számok sem a valóságot tükrözik..


Általában van sok minden amivel elégedetlen vagyok én is, de nagyon sok mindennel pedig elégedett és nincs jobb alternatíva. A jobbik sem lenne más, van sok minden ami kivitelezhetetlen és szerintem ők sem kormányzóképesek, főleg, hogy az EU és a nagytőke úgy gátolná a kormányzásukat, hogy szinte semmit nem tudnának véghezvinni. De az jó lenne, ha ők lennének a legerősebb ellenzéki párt a parlamentben, talán jobban tudnák érvényesíteni magukat.


Szerintem még érniük kell már kicsit visszavettek, próbálnak európaibbak lenni az elvárásoknak megfelelni, hidd el kormányon is csak simulnának.

2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Pont azért, mert elvakult Fidesz-szimpatizánsok.
2014. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
áruld már el, miért kell ilyen provokáló kérdést kiírni, főleg a választások közeledtével, hogy direkt összeugorjon itt a 2 tábor?
2014. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert ha 2 embernek felnyitja a szemét, akkor már volt értelme.
2014. márc. 23. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert még nem oszlott el a narancsköd :(
2014. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és miért hiszed, hogy te okosabb vagy a Fideszeseknél? Te kire fogsz szavazni? Illene ezt is beközölni, mielőtt a másikat degradálod, nem?
2014. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező, és miért hiszed, hogy te okosabb vagy a Fideszeseknél? Te kire fogsz szavazni? Illene ezt is beközölni, ""


Nyilván a jobbikra fog.

2014. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!