Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek mik az elképzelése...

A Fidesznek mik az elképzelései Magyarország felvirágoztatását illetően?

Figyelt kérdés

Csak mert nem hiszem, hogy a jelenlegi "ha rátaposunk minden szegény nyakára, akkor majd gazdagok akarnak lenni, mert látják, hogy azoknak a nyakán nem tapos senki és a gazdagok jól élnek" taktika túl hatásos lenne.


Ez leginkább csak a depressziósok, a pesszimisták, az öngyilkosok és az országot elhagyók számát növeli és nem a gazdagokét.



2014. márc. 5. 21:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező te vagy kómában voltál az utóbbi 4 évben , vagy most pottyantál a Holdról.

Nézz már rá a Ksh adataira.


Minden országban vannak szegények , vannak élhetetlenek és vannak olyanok is akik csak a potyát lesik.


Attól mert valaki gazdag sose biztos ,hogy jól is él.

Attól mert valakinek a szülei, nagyszülei nemcsak faroklóbbálással töltötték az idejüket földi porhüvelyükben és nem a nagy semmit hagyták az utódaikra, nedjisten még nevelték tanitatták is porontyaikat, attól még nem gazdagok és egyáltalán nem utálnivalóak.

Vagy szerinted csak az a szerethető rendes normális ember aki nyomorog , lusta és setét mint az éjszaka?Magyarország szerinted akkor virágzana ha ezeknek az állam luxuskörülményeket biztsítana alanyi jogon.


http://www.youtube.com/watch?v=KqG-7nOlRFA

2014. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
És te nem gondolod, kedves 11-es, hogy 70-80 ezer forintokkal kinyomni a ország felének, kétharmadának a szemét 1 havi robotért, az kicsit húzós, miközben normálisabb helyeken 6-7-szer ennyit kapnak az emberek ugyanazért a munkáért?
2014. márc. 5. 23:38
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

Nem muszáj ám 70-80ezer ft-okkal kinyomatnia szemed sem neked sem az "ország felének".

Lehet vállakozni is.Lehet munkahelyket teremteni és majd az akalmozottjaidnak adni másfél millát is a "robotjukért".


Ha azt hiszed ez csak a Fideszen vagy O. Viktoron múlik akkor csalódást kell okoznom.A bérezés is a kereslet kínálat szabadpiaci verseny része mint bármely termék vagy szolgálatatás.

Ahhoz ,hogy többet kérhessen egy munkás bért olyan tudás+szorgalom+minőség és többletet kell kínáljon ami által ki tudja termelni azt a nyereségtöbbletet amiből a magasabb bére is megfizethető.De nem csak ezen múlik hanem kell hozzá egy erős gazdasági,technikai és infrstruktúra környezet is.

De addig amíg a környezet ilyen ,azaz ország fele félanalfabéta,Győzikét zabáló és VV rajongó, lusta, elkapatott ,tévhitekben élő, fejlődésképtelen ,mentálisan zavart és morálisan keszekusza humanoid , nagyon nehéz és bonyodalmas bármilyen eredményt elérni.Örülni kell a legkissebb előrelépésnek is.

2014. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%
Ez a kérdező se semmi, de nekem az a válaszoló a kedvencem, aki közli, hogy 5 éve munka nélküli, majd ajvékol, hogy az ő adójából ezt meg azt (ne) csináljanak.
2014. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%

"De jó lesz ha a Jobbik nyer, vissza a középkorba! Pár év és úgy fogunk élni, mint az Éhezők Viadalában a falusiak. Amíg van internet döntsük már el gyorsan, hogy hány mókusért kaphatok majd egy kiló kenyeret."


Majd árulod a muttert a sarkon kolbászér. Hahaha...

2014. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

"És te nem gondolod, kedves 11-es, hogy 70-80 ezer forintokkal kinyomni a ország felének, kétharmadának a szemét 1 havi robotért"


Annyit azért nem nagyon keresnek az emberek sehol. A Fidesz lecsökkentette a béreket 47 ezerre amit aztán mára lassan felemelgettek 51ezerre, de még én szakmaival is csak 64 et kapok.

2014. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

"Ez a kérdező se semmi, de nekem az a válaszoló a kedvencem, aki közli, hogy 5 éve munka nélküli, majd ajvékol, hogy az ő adójából ezt meg azt (ne) csináljanak."


Én húsz éve vagyok munkanélküli de én sem szeretem ha herdálják a pénzemet. A rablás alapú TB vel aztán végképp nem értek egyet! Hadd döntsem már én el akarok-e orvoshoz menni és hadd ne fizessek már olyasmiért általánydíjat amit sosem használok. Majd ha egyszer műttetem magam kipörkölöm készpénzben.

2014. márc. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%

""Győzzön a Jobbik április 6-án!"


Fog is. Más esélyes egyenlőre nincsen."


EGYENLŐRE téged fog feldarabolni a Zázrivecz, te jobbik-barom. Egyelőre pedig nincsen semmi esélye a jobbiknak győzni, a fidesz a szájukba adta a lompost keményen az új választótörvénnyel.

2014. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A Fidesz gazdaságpolitikája leginkább a Keynes modellre hajaz. A csapás irány ez, hogy működik e azt majd meglátjuk, ezt nem 4 években lehet méni.

[link]

2014. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Joe Makepeace ***** válasza:
71%

Láttuk az emúttnégyévben, hogy mik az ők "elképzelései"

Őrajtuk kívül mindenki le van sz rva (a fanatikus szavazó-rajongótáborukat is ideértve...)

2014. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!