Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a választ...

Szerintetek ki nyeri a választást, melyik párt?

Figyelt kérdés
Én Jobbik szavazó vagyok, de sajnos nem hiszem, hogy megnyerhetik a szavazást...
2014. márc. 5. 17:40
1 2
 11/17 T-55 2.0 ***** válasza:
91%
Az amelyiknek többen elhiszik a hazug ígéreteit.
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Fidesz, mert nekik van a legtöbb birkájuk"


Sajnos én is ettől tartok, ezért nem tudom elképzelni, még mindig rengetegen mennek utánuk, és van egy elég nagy kisebbség, akik lassan többség, akiknek nagy része tuti fidesz-párti...

2014. márc. 5. 20:56
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbség nagy része hogy lenne már fidesz párti?


Az alanyi jogon járó zsét csökkentették, az kap a purdék után több pénzt, aki rendesen dolgozik is, aki nem dolgozik, azt viszik "kényszermunkára" vagy még annyit se kap stb. Ha a kölök nem látogatja az iskolát még a családit is megvonják. Ez a cigányoknak mióta jó?

2014. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mondj olyat, amelyik ennél jobb
2014. márc. 6. 06:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Ki mondjon jobban és minél?
2014. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként még 2010-ben az 52-es villamos "fekete" részén vitatta meg két cigány, hogy gyáááááá most azorbán lesz, az nékünk nem gyó me' dógozni kell!
2014. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
1000%,hogy a Fidesz,annyi de annyi kisebbségit leetetett szó szerint tömi a hasukat,meg a zsebúket hogy tuti ők nyernek...gusztustalan módon,jaaaa meg azt mondják figyeljünk oda a tollakra vagyis vigyünk magunkkal mert ami bent lesz lehet ..na hisz tudjátok...
2014. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!