Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy 2 és...

Mit szóltok ahhoz, hogy 2 és fél év alatt feléltük a 3000 milliárdos nyugdíjvagyont, de a fránya államadósság nemhogy csökkenne, hanem még múlthéten újabb csúcsot döntött?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 4. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármi is változik, mindenkinek tudomása van róla, hogy mi folyik itt, tenni senki sem fog tenni semmit, 50 év mulva is hasonló lesz a helyzet, maximum a számok emelkednek.
2014. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lepődtem meg rajta. Ezt már akkor tudtam, hogy ezt fogja jelenteni a "megvédjük a nyugdíjakat" és az "államadósság elleni harc". Fideszéknél mindent fordítva kell értelmezni!
2014. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Mit kéne szólnom? Fidesz kormány van, várható volt.
2014. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit szólnék?


Természetesen "deazemeszpé!" és "emútnyócév!".

2014. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 T-55 2.0 ***** válasza:
69%
Mi kell még hogy kinyiljon az emberek szeme?Meddig lehet megvezetni a birka magyart? Zavarjuk már végre el Orbánt meg az illuzionista bandáját!
2014. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Járhatóbb út sátorfát szedni, aztán pukkadjanak meg a MO-i politikusok.
2014. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ilyenkor azt kifelejtik hogy a BKV, a MÁV és az összes önkormányzat adósságának 90% át átvette az állam és az is beleszámított az államadósság növekedésébe.
2014. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen, és ők kinek tartoztak?


Tudod te mekkora az egész államadósság és tudod hány TIZED százaléka az önkormányzatok, máv meg a többi?

Nem volt túl jó vicc de nembaj edd inkább a narancsot te is és fizesd az adódat meg még a dédunokád is fizesse. Én nem fizetem mert én nem tartozok senkinek, elhúzok innen a bús csába ahova már szinte az összes ismerősöm ti meg idd haltok éhen vagy valamelyik kórházban a tehetetlen orvosok között akiknek még egy 100 forintos kenőcsre sincs pénzük mert a költségvetésbe nem fér bele.


Nembaj.. majd meglátjátok. Én nem az MSZP-t védem. Isten ments, egyszer találkoztam a Gyurcsánnyal a boltban és erősen gondolkodtam rajt, hogy megölöm, de valahogy visszafogtam magam. Kár. Pedig most ingyen kajálhatnék a börtönben és lenne tető a fejem felett, nem kéne azon törni a fejem, hogy mit fogok csinálni mert épp most szűnik meg a munkahelyem 40 másik embertársammal együtt.

2014. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a fidesz szavazók millióit is elvette orbán.
2014. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az mszp se jobb :D szóval mindegy melyik párt van az élen ígyis úgyis vágohidra megy a birka! Az a gond hogy a magyar csak tűr és beszél de nem cselekszik! Az összes embernek lázadnia kéne így lehet csak változás.
2014. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!