Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a választ...

Szerintetek ki nyeri a választásokat? Mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy valószínűleg a Fidesz fog nyerni, de vannak olyanok is akik meg vannak győződve arról, hogy a Jobbik nyer. Szerintetek? Olyan véleményt is olvastam hogy ha a Fidesz nyer akkor háború lesz, ha a Jobbik nyer, akkor is az lesz. Tényleg ennyire eldurvulhat a dolog?

2014. febr. 28. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Százezredik ilyen kérdés.

De tessék, válaszolok: szerintem csak egyvalami biztos: amíg bárki is indul a választásokon, basáskodni fölöttünk, addig mi, magyar választópolgárok csak cumizni fogunk. Nem tudom, ki nyer, de mi veszítünk, az biztos.

2014. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem véleményezném, inkább megpróbálom a valasztas.hu nyilvántartása alapján az aláírásgyűjtés arányával bemutatni:

Fidesz kb 2 nap után elérte, hogy 100 felett legyen elfogadott indulója.

MSZP-nek még ma sincs meg mind a 106 kerület jóváhagyva. Jobbiknak sincs még mind jóváhagyva.


Tehát sokkal gyorsabban gyűltek a Fidesz aláírások, ez mutatja szerintem, hogy több szavazójuk van.

2014. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a) fidesz nyeri

fidesz boldog, mindenki gagyog s ragyog, azt hiszik ez a jó irány még durvább idők jönnek


b) nem a fidesz nyeri

hőzöngés, zavargások, csalás ordibálása

kormány munkájának ellehetetlenítése

2014. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pótnagyi válasza:
Nekem is az az érzésem, hogy fidesz nyer,- s ahogy öregszem egyre inkább erősödik bennem, hogy birka nép vagyunk...velem együtt az élen. Sajnos.
2014. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fidesz egyelőre nyer, de nem biztos, hogy 4 évig lesznek :)
2014. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira gyalázatos M.o. helyzete hogy sajnos nincs jobb mint a Fidesz.


Összefogás kritikán aluli.

Az LMP csak egy lufi

A Jobbik vezetése gyenge mint a lepke szellentés


Ez most a mi tragédiánk...

2014. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!