Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Unió tényleg...

Az Európai Unió tényleg kihasználja Magyarországot?

Figyelt kérdés
Vona Gábor azt állítja, hogy több pénzt visz el az EU, mint amennyit ad.
2014. febr. 27. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

Ez a 6.-os kajak hülye:D

Én nem ezt írtam, h nem küldenek te szerencsétlen:D

Hanem, h meg van annak az oka.

2014. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

"Kajak"? Hű, te tényleg igazi Jobbik-célpont lehetsz.


Igen, van oka. Nekik is érdekük a befektetés és hogy ők is lássák viszont.


Csak majd ha elmúlsz 16 és netán a sors egy közgázegyetem környékére repít, akkor ott elmagyarázzák neked, hogy a külföldi befektetés az csak a ti környéketeken szitokszó, amúgy remek dolog.


Képzeld, az utóbbi 10 évben ezeknek a mocsok németeknek (meg finneknek, meg belgáknak, meg stb.) pénzéből épült kb. minden az országban. Mondanám, hogy linkelj forrást a kizárólagosan hazai önerőből épült beruházásokról, de egyrészt nem tudnál, másrészt a stílusod alapján azt se tudnád hol kezdjed a keresést.

2014. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%

Ez tényleg hülye, na további jó árnyékboxot!!!:D

És akkor se veszi magát észre:D

2014. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Még hiányolom az xD-t a kirívóan magas színvonalú mondandódból. 9gag-et ma már láttad? Puruttya? Aztadom?


Tipikus wannabe Jobbik-szavazó illusztrálása. Milyen kár, hogy még nem szavazhatsz.

2014. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én felvenném az ELTE-re tanársegédnek retorikára. Ha vele normálisan tudnak vitatkozni hallgatók, értelmes érvekkel válaszolva a böfögésekre, akkor megadnám a megajánlott 5-öst.
2014. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem értem mi bajotok van.

Tényleg nem mondta, h nem kapunk pénzt, sőt azt is leírta, h nem támogatja, h kilépjünk.

Akkor?

Abban meg igaza van, ahogy már mások is leírták, nem azért adják azt a pénzt, mert szeretnek minket...

2014. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vona Gábor szavára én nem adnék.


Nyilván olyanokat nem mond h bármely tagállamban élhetsz és dolgozhatsz. Vehetsz bármit vám mentesen, eszközölhetsz befektetést.

Pl a Hollandiában élő húgomtól tudom hogy ott is van magyar bolt.


Ha a magyar jogrendszer nem képvisel megfelelően mehetsz az EU-hoz is. Mint állampolgár megillet alap ingyenes orvosi ellátás és jogi képviselet is. Továbbá a magyar is hivatalos nyelve az EU-nak a többi 27 mellet tehát ha te ne tudsz angolul és v mi hivatalos ügyet intézel, akkor az illető ország hatóságilag köteles kirendelni melléd tolmácsot,ingyen.


Továbbá és ezt általában nem tudják ha bajba kerülsz magyarként ott ahol nincs magyar követség. Jogodban áll bemenni bármely más EU-s tagállam követségére és ott mint EU-s polgárt kötelesek téged segíteni.


Vona az egy ostoba Irán bérenc azzal nem kell foglalkozni, mert csak ostobaságokat mond.

Mondjuk azt se értem h Morvai mint csinál az EP-be a folyamatos botrányokon kívül. Bár a pénzt azt elfogadja a kis álszent.


A Jobbik az egy abszolút buta, korlátolt "párt" nem kell vele foglalkozni.

2014. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2-es!


Tudod mi a nagy előnye az eu-s pénznek azon kívül, hogy pénz? Az, hogy nem lehet akármire csak úgy felhasználni. Ha ez a feltétel nem lenne, akkor kb menne szociális segélyre, meg stadionokra, meg orbán szoborra.


Pont arra megy!Stadionokra meg segélyre.Jó orbán szoborra nem csak más fölösleges beruházásra.


Azt gondolom az EU pénze tényleg fontos csak arra kéne költeni ami hasznos.

2014. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!