Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikor fog előbbre...

Magyarország mikor fog előbbre jutni?

Figyelt kérdés
pl. lesz olyan hogy megszűnnek a radikális gondolkodású emberek? vagy soha?
2014. febr. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"Magyarország mikor fog előbbre jutni?-lesz olyan hogy megszűnnek a radikális gondolkodású emberek"


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Te beteg vagy!

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

"pl. lesz olyan hogy megszűnnek a radikális gondolkodású emberek? vagy soha?"


És a szivárványlelkű mimóza "liberálisok"?

Kb. egy vicc a leírásod! :)

2014. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Egész Magyarország még nagyon-nagyon sokára.


De részenként most is folyamatosan előre jut. A probléma az hogy a társadalom egyre nagyobb része züllik.


A többgenerációs képzetlenség és munkanélküliség például az egyik legnagyobb probléma. A rasszizmus miatt a romák lehetőségei sokkal rosszabbak. Mindemellett, míg 1-2 évtizeddel ezelőtt a mélyszegénységben élők 70-80%-a volt roma, addig ma már ez max 50-70%, pedig a roma lakosság még szaporodott is. Vagyis egyre több ember kerül reménytelen helyzetbe az országban.


De ennek ellenére vannak pozitív fejlődések is. Csak sajna azokat valamiért igyekeznek elnyomni

2014. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"A rasszizmus miatt a romák lehetőségei sokkal rosszabbak"


Mi miatt?

Én nem hiszem, hogy ez gátolná őket!

2014. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mi miatt?

Én nem hiszem, hogy ez gátolná őket!"


őőő...


erre úgy nem tudok mit mondani igazából.

2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha az örülteket mint Orbánt és a nyerrészkedő fityuszosoket kirakjuk a politikából.
2014. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"őőő...


erre úgy nem tudok mit mondani igazából."


Én viszont azt igen, hogy akarni is kellene (tisztelet a kivételeknek), mert senki nem fog képzetlen munkaerőt alkalmazni, pláne mikor itthon nem olyan rózsás amúgy sem a munkavállalási lehetőség. Majd pont a "rasszizmus" lesz a hátráltató tényező?

2014. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

ma 22:42


Ne is mondj, hagyd a fenébe. Ezen az oldalon az értelmesebbjét pontozzák le. Én értettem, amit közölni akartál, és természetesen igazad is van.

2014. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!