Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ukrajnában történtek...

Az Ukrajnában történtek hatással lehetnek Magyarországra is?

Figyelt kérdés
Politikailag itt is elég feszült a helyzet, mondhatni csak a csoda segítene rajtunk. Ráadásul a választások is most jönnek...
2014. febr. 20. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ma itt nézegettem a gyakorikérdéseket, meg a neten a live streaminget Kijevből.

A mellettem lévő szobában apám TVzett. Átmentem és megkértem, hogy nyomja végig a csatornákat, lássam, hogy hol közvetítik a tüntetéseket. Egy TV sem volt, ami ezt le merte volna adni.


Itthon véleményem szerint semmi sem lesz: A nép nem is tud a dologról. +aki tud, az a kormánypropagandád nyomja, hogy a "gonosz nyugati burzsoázia el akarja foglalni a dicső orosz testvéreint pici Ukrajnáját".

2014. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne hatással, hiszen Ukrajnán keresztül kapjuk a olajat gázt stb. Legalábbis Magyarországon, ahol európai szinten is kiugróan nagy arányban használunk földgázt. Gázzal főzünk, gázzal fűtünk, az erőművek jelentős része is földgázalapon működik. Ha a gáz drágul, az az egész gazdaságot megviseli: megnőnek a rezsiköltségek, drágábban termelnek a gyárak, többe kerül a hétköznapi élet. Bár egy felmérés szerint a pártválasztási preferenciák kevésbé függenek a gáz árától, mint azt a politika elképzeli, a választási kampányoknak mégis elengedhetetlen kelléke a gázár, az emberek joggal érzik úgy, hogy a politikának komoly mozgástere van az árak meghatározásában. De ha elzárják akkor cseszhetjük
2014. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pici Ukrajna? :D kb 8x nagyobb mint Magyarország
2014. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11

Miért talán nem úgy van ahogyan leírtad? Az EU pénzeli az ellenzéki pártokat. Ha a kormányom múlna már rég vége lehetne.

1: Felajánlották már, hogy lemond a kormány és beveszik az ellenzéket. NEM FOGADTÁK EL A TÜNTETŐK

2: Most tűzszünetet ajánlott a kormányoldal. NEM FOGADTÁK EL A TÜNTETŐK ugyanis úgy gondolták, hogy az csak a rendőrségre vonatkozik.

Megemlíteném, hogy rendőröket fognak el, és egy rendőr már meg is halt. Ezek után ki a provokátor? A világ bármeny más országában is így reagálna a belügy, ahogy náluk.

2014. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

De sok beteg hozzászóló van ebben a topikban! Atya úr Isten, de sok majom él ebben az országban!

Gondolom az senkit sem zavar, hogy ugyan az a befektetői kör pénzeli Ukrajnát, mint Magyarországot!

Ja meg van valami gázvezeték is....

2014. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én az ukrán közvéleményre lennék kíváncsi. Vajon csak 20 ezer huligán csinálja a feszkót, vagy van valós társadalmi támogatottsága is a tüntetéseknek. Fletto ellen milliós nagyságrendű tömeg vonult az utcára, de aki nem ment el, az is velük volt gondolatban. Ott tényleg mindenki követelte a lemondását, még a baloldaliak is. Ukrajnában 40 millióan vannak, és 20 ezren vannak az utcán. Nekem ez egy kicsit fura. Nem vonok le következtetéseket, csak tényleg érdekelne.
2014. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 rémuralom ***** válasza:
Naná. Tudod, ha a szomszéd kérója ég, az neked sem túl jó.
2014. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16/17 mit gondolsz amikor volt az ellenforradalom a magyarok hány % volt az utcán? kb. 10%
2014. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Milyen ellenforradalom? Amúgy is 40 milliónak a 10%-a 4 millió, a 20 ezer meg csak a 0,05%-a. Van némi különbség, nem de?
2014. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ok nem vagyok matematikai zseni, meg nem is biztos, hogy csak ennyien harcolnak.

Ezért lenne nagy baj, ha Ukrajna megroppanna

ORIGO2014. 02. 21. 10:43


Ukrajna

ukrán tüntetések

Pattanásig feszült a helyzet Ukrajnában, bár az államfő hajnalra megállapodást ígért, csütörtökön egy ugyanilyen bejelentés után több tucat embert megöltek. Az ukrán állam egyelőre még nem omlott össze, de a helyzet nagyon instabil. Itt vannak az okok, amelyek miatt nagy baj lenne, ha összeomlana az ukrán állam.

2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!