Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek nem félnek a nép haragjától?

Ezek nem félnek a nép haragjától?

Figyelt kérdés

www.kuruc.info/r/2/124079/

én le sem írom hogy mit csinálnèk velük. ès ezek mutogatnak egymásra, és várjàk hogy szavazzunk rájuk?


2014. febr. 19. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ez sajnos a fidesztől kezdve a jobbikon át a dk-ig az összes képviselőt megilleti, eddig is így volt, de szerintem is bicskanyitogató dolog
2014. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nép haragjától? A nép ezeket támogatja....
2014. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
így van a nép akaratával vannak ott, a nép pedig majd jól visszaszavazza őket. a nép ebből kifolyólag áldását adta a dolgaikra.
2014. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha nyíltan ilyeneket bevállalnak, mik mehetnek a színfalak mögött?!


igen a nép szavazta be, bár nem tudom hogy az ilyen dolgokra hogy reagálna az adott szavazó? - helyeselné e..


ilyen nyiltan szembeköpni az embereket, ahol több millió ember a létminimum alatt él, ilyen féreg csürhét hogy fújhat össze a szél felfoghatatlan

2014. febr. 19. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nem félnek mert ezeket a háttérszél támogatja,oda lettek téve,ezek igazi gyilkos ,gátlástalan mafiák
2014. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, jövőre csak 199 képviselő veheti már majd fel a hihetetlenül irreális költségtérítéseket.


Amúgy van olyan ember Magyarországon, aki eltankol személyautóba másfél millert egy hónap?

2014. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!