Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itt található adatok...

Az itt található adatok mennyire felelnek meg a valóságnak?

Figyelt kérdés

[link]


Közöskassza pont hu. Az itt található adatokat esetleg fel lehet használni kampányokhoz akár.



2014. febr. 10. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi, fel is használják... :)

Gondoltam, készítek egy grafikont az itt lévő adatok alapján. 2003-tól kezdve, minden évben egymás mellé téve a bevételeket és kiadásokat. Csodálkoztam, hogy 2012-től teljes stagnálás van, aztán rájöttem, hogy akkortól kezdve nincsenek adatok. Magyarul: a jelenlegi kormány tevékenységéről csak az első két évból (2010-2012) vannak adatok. Ezekből meg csak annyi látszik, hogy a kiadás és bevétel közötti különbség (azaz a hiány) csökkent. Itt már kedett villogni a kis piros lámpa a fejemben.

Megnéztem az ún. infografikákat is, és jó pár csúsztatást találtam bennük. Itt már a sziréna is megszólalt...

Utánanéztem, hogy kihez is tartozik ez a közöskassza.hu: kiderült, hogy a Haza és haladás nevezetű akármi készíti, ha rákattintok a nevére, csupán ennyi olvasható:

"A Bajnai Gordon volt miniszterelnök által 2010 végén létrehozott alapítvány szakpolitikai műhelymunkát végez. Ide kattintva megtekintheti szakmai írásainkat, elemzéseinket, előadásainkat."

És mellette:

"Az Együtt 2014 választási szövetséggel, valamint a szövetség vezetőjével, Bajnai Gordon volt miniszterelnökkel kapcsolatos híreket, eseményeket itt találhatja."

Szóval, mindenki döntse el, hogy mennyire felelnek meg a valóságnak (eltekintve attól, hogy 2012-től már nincsenek adataink).

2014. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!