Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsoda Inotai András?

Kicsoda Inotai András?

Figyelt kérdés

Soha nem hallottam rola, ma pedig erre a közhelyekkel teli ömlengesere akadtam egy nemet portalon:


[link]


Orbanon van mit kifogasolni, viszont amiket Iontai felhoz ebben az interjuban, azok nemcsak a Fideszre vonatkoznak, hanem az egesz magyar, sot nemzetközi politikai osztaly problemai. Pl. a hatalommania tenyleg Fidesz-exkluziv, Brüsszelnek nincsenek ilyen problemai? Masreszt pl. az eu-s szubvenciok nemcsak politikusok zsebeiben tunnek el, hanem a vallalatoknal is - ezt mindenki tudja, aki dolgozott mar ilyen projekten. Es ez nemcsak a Mo.-on tevekeny nagyvallalkozasokra vonatkozik, hanem ebben az eu-s mutyizasban reszt vesznek a nemetek, olaszok es mindenki, aki hozzafer a mezesköcsöghöz.


Orbant nem szeretem, de a nemzetközi közutalatat az eu-ellenessegenek köszönheti, ami szerintem meg pont helyenvalo. A sajtoban (a nemetben legalabbis biztos) nem polkorrekt egy eu- vagy euro-ellenes allaspont, es az ennek megfeleloen mindig le is van savazva.



#blugyblugyblugy
2014. febr. 7. 12:35
 1/1 anonim válasza:
2014. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!