Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érdekel mindenkit a...

Miért érdekel mindenkit a Simon-mszp mutyi, mikor a fidesznek százszor akkora mutyijai vannak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 17:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Persze,valahol "csökkentenek" pár forintot,máshol meg adóztatnak meg emelnek egy csomót.Hoppá!Csak a birkákat tudják megvezetni.Az a baj hogy rengeteg van belőlük.És pont erre számítanak.
2014. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
de ez még mindig jobb mint amikor CSAK adóztatnak!!!
2014. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Csak a birkákat tudják megvezetni..." Igen, ez így van, esetedben is! Hiszen kik próbálják meg emelésekkel kompenzálni, ami profit nem kerül a zsebükbe? Hát a szolgáltatók, akiknek fáj, hogy rólad, rólam, rólunk nem tudnak annyi bőrt lehúzni! Ez már csak ellenlépés, aminek valóban mink innánk meg a levét! Azért a feltételes mód, mert ha ez bebizonyosodik, az nagyon drága emelés lesz a szolgáltatónak. Mint ahogy sokmilliós bírságot már kapott is jónéhány pénzintézet! Nem vagyok FIDESZ -es, de ez az első kormány, amelyik nem tőlünk, hanem a multiktól vesz el! Bajnai elvtárs: "Fájni fog" Hát még mindig fáj bizony az az elvett 13. havi! Most már az 1-12 -re fenik a fogukat! Egy igencsak baloldali beállítottságú amerikai lap cikkét érdemes elolvasni:

[link]

Ilyen vezérre vágyunk? Semmi esetre sem! És szerencsére többen vagyunk józanok, mint kurucot játszó rebellisek, akik még a történelmünkkel sincsennek tisztában!

2014. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az Orbán meg kihízik az öltönyéböl a nagy jóléttől.
2014. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 demokrácia ***** válasza:
Ki hiszi le, hogy a fidesben csupa szentek vannak, lásd trafik mutyi, az emeszpében csupa ördögök. Valójában két rossz harcáról van szó. Összesítve mindkettő elégtelen osztályzatot érdemel, vagyis ráfaragás a népnek.
2014. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én kapok 13-ik havit.De nem a kormánytól.Mégis az veszi el a fizetésem nagy részét a semmiért.
2014. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az én 13. havimat Bajnai elvtárs vette el, bárgyú mosollyal! Most meg ő tételez fel rólam bárgyúságot, hogy mégegyszer rá, vagy a bandájára szavazok! Bármelyikükről is lenne szó, akkor már inkább magára az ördögre! De nem ördögre fogok szavazni, hanem akik nem a népet nyirbálják, hanem a nagyokat! Senkit ne tévesszen meg, hogy minden multi igyekszik ezt visszavenni, és kitől? Nyilván tőlünk! Én ezért nem a kormányt szídom, mert az indokolatlan emelések miatt büntet is szépen. Csak még próbálkoznak a multik, de néhány jogos büntetés után leszoknak róla! Én az eszem után ítélek, és nem a baloldal "kiadott" szólamai szerint, mert annak egy szava sem igaz. Ahogy Gyurcsány elvtárs is mondta, kicsit összekeverve: éjjel-nappal-este!

És akik Brüsszelbe járnak hazaárulni, meg Washingtonba, azokra meg külön nem adom a voksomat!

2014. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,ha egy politikus hazudik?:

Mozog a szája.

2014. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!