Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Élet havi 22E-ből?

Élet havi 22E-ből?

Figyelt kérdés
Szóval most még pályakezdő vagyok pincérnek tanultam,a szűleimel élek. nyáron volt munkám de télen nincs semmise, nem vesznek fel közmunkára se, voltam már samsungba ott sincs felvétel. Anyunak sincs állása de ö kap 22E segélyt, apu már 55 éves kőműves 2 honapba beteg a szívével, közmunkáról kűmővesként kivágta a főnök mert ment korházba és nem adott neki szabadságot. Apu se kap 2 honapja semmilyen jővedelmet, apunek nem adtak szabadságot se segélyt, és nem is százalékolták le sem. ( Még mielőtt bárki írna vagy mondana valamit apu sose élet segélyen egész életében dolgozott) A cigányok most is fel vették közmunkára engem meg nem? Hogyan változtassak ezzen a helyzeten amibe most benne vagyok ? Adjak el valamit ?

#munka #igazzsságtalanság
2014. jan. 29. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha pl kikapcsoljátok a netet, akkor már is pár ezer ft-vel több jut! Nem létszükséglet...és szégyen ennyi idősen a segélyre várni! Csoda, hogy így áll az ország akkor, ha még a fiatal sem akar dolgozni, csak irkálja, hogy nincs hol, és tartaná a markát a segélyért?!
2014. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, hogy ezt írom, de elég gáz, hogy egy magyar család itt tart, ti meg pártokról, meg cigányokról beszéltek, meg arról, hogy hazudozik.

Az ország azért tart itt, mert ilyen az emberek, ha valaki bajban van. Nem segítséget kért, nem a bankszámlaszámodat akarta, csak elmondta mi a gondja.

Erre ti leoltjátok. Ez szégyen.


Ne add fel. Csak ezt tudom mondani, nézz szét vidéken van-e party szervíz (kivonulnak rendezvényt csinálni, mindig más helyen) lehet Catering néven is fut.

Nem biztos állás, de valamennyit adnak.

Sajnos Január és Február halott időszaka vendéglátásban, de ne add fel. Próbálkozhatsz közelben lévő szálláshelyekkel is.

Ha eladod a dolgaidat, akkor csak ideig-óráig nem leszel bajban.

2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!