Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Élet havi 22E-ből?

Élet havi 22E-ből?

Figyelt kérdés
Szóval most még pályakezdő vagyok pincérnek tanultam,a szűleimel élek. nyáron volt munkám de télen nincs semmise, nem vesznek fel közmunkára se, voltam már samsungba ott sincs felvétel. Anyunak sincs állása de ö kap 22E segélyt, apu már 55 éves kőműves 2 honapba beteg a szívével, közmunkáról kűmővesként kivágta a főnök mert ment korházba és nem adott neki szabadságot. Apu se kap 2 honapja semmilyen jővedelmet, apunek nem adtak szabadságot se segélyt, és nem is százalékolták le sem. ( Még mielőtt bárki írna vagy mondana valamit apu sose élet segélyen egész életében dolgozott) A cigányok most is fel vették közmunkára engem meg nem? Hogyan változtassak ezzen a helyzeten amibe most benne vagyok ? Adjak el valamit ?

#munka #igazzsságtalanság
2014. jan. 29. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez lesz a stabil jövő :S
2014. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Végülis 3-man 67 ezerből megéltek valahogyan. Kifizetitek a rezsit és a maradékból ettek. Kipótóljátok ingyenkonyhával, ahol kapni meleg ételt napi 1-2 x meg ételosztással :S


Sajnos meg kellett volna nézni anno kire szavaztok 1990-től

2014. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Galamb András ***** válasza:
93%
Munkanélküli után jár a segély. De minden féle képen menybe a munkanélkülibe a papírokkal amit kaptál a cégtől.
2014. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"Sajnos meg kellett volna nézni anno kire szavaztok 1990-től"


Ennyi. Nekem ebben az országban senki ne sírjon!

A Fidesz még másodszorra is képes volt kormányra kerülni. Innentől meg miről beszélünk?

2014. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

A munkanélküli segélyből a világon mindenütt csak vegetálni lehet, nem a megélhetés biztosítására van kitalálva a dolog. Ahol létezik lényegében annyi a funkciója, hogy az állam nem engedi éhendögleni/szomjanhalni a polgárait, mert az a fejlett világban elég csak kellemetlen dolog na.


Mint említették, vagy a vegetálásra rendezkedtek be, vagy az eladott cuccokból befolyó összegből belevágsz valami vállalkozásba, vagy akár elvered a lottón a lényeg, hogy próbálja valami hasznosat kezdeni vele. Vagy bejárhatod az országot állásért talán a pénzből. Esetleg ha beszélsz nyelveket akkor külföldre is mehetsz.

2014. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ne mondja senki, hogy fiatalon nem lehet munkát kapni, ha nem válogat az ember! Nézz szét jobban, biztos akad valami!
2014. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt mindenki hülye ? 1 nem vagyunk cigányok, de nincs felvétel sehol nem csak én vagyok igy. Haverom kőműves és ö se talál munkát. Sajnos még sose állt igy a családunk, mi tehhetünk arról hogy más tönkre vágta az országot ?

Max eladóm a ps3-at :) És máris javul a helyzet. Kösszi a válaszókat, legközelebb több együtérzésel ha lehet!

2014. jan. 29. 18:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak Anyu kapja a segélyt, nekem és apunak nem adtak!
2014. jan. 29. 18:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem ne mondja senki, hogy fiatalon nem lehet munkát kapni, ha nem válogat az ember! Nézz szét jobban, biztos akad valami!


Szerinted írnák ide ki kérdés ha találnák?

Samsungba sincs felvétel , akkor ilyenkor télen nincs még étterem se ez egy kis település nem valami nagy. Szorolapozok az hozz egy kis bevételt.

2014. jan. 29. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

"de nincs felvétel sehol nem csak én vagyok igy."


Ne hazudj! Nálunk megyeszerte folyamatos létszámhiány van.

2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!