Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki jómódban...

Van itt olyan aki jómódban él? Ti milyen egyetemet végeztetek?

Figyelt kérdés

Jómód alatt értem,hogy nem kell szűkösködni,amire szeretnéd,arra jut pénz,gondolom értitek.

Érdekelne milyen egyetemet végeztetek,mennyire voltatok szorgalmasak,mennyire volt akár szerencsétek.

Csupán érdekel,semmi célom nincs vele.

Köszönöm.


2014. jan. 23. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert azt hiszed,egyetemi diplomával lehet "jómodot" felállítani...amiben az ember tehetséges,és igazán van sikerélménye az biztosan előnyére válik idővel,manapság mindenki diplomát akar,mióta kettévágták és ez a sok büfészakos alapképzéssel csak a Mekiben kapsz állást,vagy még azt sem,mivel a férfiak számarányát tekintve nehezebben találnak munkát mint a csinos nők,akik elmennek hosteszkedni,vagy a nemzeti dohányboltba eladónak..de ezt most hagyuk :D.
2014. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bölcsészkaron angolt.Mindig van munkám és jól megelek belőle.
2014. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Fidesz nyaligátor szakon végeztem.
2014. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz,hülye a kérdés:nem is egyetem,bármilyen végzettség.
2014. jan. 23. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs (még) semmilyen végzettségem. Valamicskével a Magyarországi átlag felett keresek meg.


Amúgy szerintem ez nem elsősorban a végzettségen múlik. Önmagában a végzettség nem ad semmit. Az kevés. A tanulni és dolgozni akarás is kell.


20/F

2014. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakmám van, amivel kitörölhetem a popsikámat.

Devizával kereskedek az interneten, párom pedig egy multi vezérigazgató-helyettese. Jól élünk..

(Egyikünknek sincs diplomája)

20/L

2014. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jómódúan élek asztalos szakmát végeztem.
2014. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
menj ki külföldre,nem lesz kolbászból a kerítés..de ha beszéled a nyelvet,és a szakmád után van kereslet,biztosan idővel szépen fogsz profitálni,és fenntébb kerülni a tápláléklánc csúcsa felé lol.
2014. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a magyar átlag dupláját keresem. Diplomám nincs, de van egy félbehagyott programozó szakom. Most egy nagy multinál dolgozok mérnökként. Részben talán szerencsém is volt, de nagyobb részben annak köszönhetem, hogy szorgalmas voltam és megvolt a megfelelő tudásom.
2014. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek ebben a "tanulj és akkor sok pénzed lesz" én már láttam sok ellen példát ahoz hogy tudjam a gazdagsághoz és a jó megélhetéshez -->nem feltétlen<-- diploma és 5-ös átlag kell!
2014. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!