Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnyeri a Jobbik az idei...

Megnyeri a Jobbik az idei választásokat?

Figyelt kérdés

I - igen

N - nem

T - talán

Sz - szeretném

NSz - nem szeretném


Kort is írjatok pl



2014. jan. 20. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

F

A

S

I

S

Z

T

Á

K

2014. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem nyeri meg soha, és nem is szeretném!


20F

2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Nyeri szerintem nem fog, de a baloldali cirkuszt talán még be is előzheti. Van esélyük a 2. helyre.
2014. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ennyi agyhalott "embert" mint ti már bocs... fasiszták? Te normális vagy? Fogalmad nincs a szó jelentőséről...

Ajánlom a tv kikapcsolását és egyéni, médiától mentes gondolkozást. Jézusom mekkora agyhalottak vagytok...Mondjuk MO jelenlegi állapotát tekintve nem csodálom az itteni értelmi színvonalat. A ti észjárásátok alapján a világ legfejletebb országai,a skandináv államok, ahol a Jobbik programjához nagyon hasonló poltikát polytatnak évek óta, nyilván fasiszta. Lol. Nektek tökéletesen megfelel még egy 24 év szopás, Baratok Közt, és nadrágszíjhúzás. Gratula. Braindead alarm!

2014. jan. 21. 09:46
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha. Kedves kérdező. Pont ilyen 1 gondolkodásra képtelen jobbikos. Aki nem ért veletek egyet az libsi, zsi@ó, ci@ány vagy hazaár@ló. Az efféle szimpatizánsoknak nagyban köszönhető a párt jelenlegi nevetséges megítélése. Mondjuk úgy: többet ártassz, mint használsz.... Ám javaslom, költözz 1 kicsit É-Koreába és próbáld ki a jobbik programját... :-D
2014. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó. A kérdező hol mondott ilyet? Egyszerűen annyit mondott, hogy nem tetszenek tájékozottak lenni.


A kérdésre a válaszom pedig az R betű vagyis a Remélem. Hisz nem tudom nem vagyok látnok.


A fönti közvélemény kutató személynek csak annyit voltam hasonló munka körben és tudom, hogy szart sem ér a munkájuk. Kb. annyit, mintha a pártközpontokban végeznék egyéni megérzések alapján. Vagyis szart sem ér.

Idén viszont úgy érzem, ha a Fidesz és az MSZP nem szúr el valamit akkor csak a 2 helyre van esélye.

2014. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
utolsó...ez nem épp így hangzott el "ennyi agyhalott "embert" mint ti már bocs "... nem véletlen, hogy a jobbikot kirekesztőnek tartják a szimpatizánsai által...szerencse az új választási rendszerben kizárólag csak a 3. helyre van esélye a jobbiknak...hála az istennek.
2014. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

N de Sz


22/F

2014. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sz. Többet nem írok. Az elvakult FIDESZ és MSZP "rajongóknak" ,szimpatizánsnak meg köszönöm,hogy a rendszerváltás óta ez a két idióta párt játszadozik a kevesebb pénzű emberekkel! Ennek a két pártnak köszönhetően a szegény szegényebb a gazdag gazdagabb lett ebben az országban.
2014. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sz. Az elvakult FIDESZ és MSZP "rajongóknak" ,szimpatizánsnak meg köszönöm,hogy a rendszerváltás óta ez a két idióta párt játszadozik a kevesebb pénzű emberekkel! Ennek a két pártnak köszönhetően a szegény szegényebb a gazdag gazdagabb lett ebben az országban. Köszönöm,hogy a sok százezer ingyenélő,segélyen élő cigányt én is eltarthatom. Keményen dolgozom amíg a cigány eltartatja magát és beleröhög a képembe. Sőt cserébe még meg is lop. Köszönöm.
2014. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!