Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyer majd a...

Szerintetek ki nyer majd a valasztasokon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 17:28
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
85%
Az fog nyerni, aki annyi szavazatot kap, ahányszor ezt a kérdést felteszik naponta.
2014. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Galamb András ***** válasza:
77%
Aki indul a választásokon, mindenki nyer ki többet, ki kevesebbet. Részvétel a fontos nem a győzelem.
2014. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Jobbik.
2014. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A politikusokon kívül mindenki veszít.
2014. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az akinél a négy hetes van... vagy az adu ász. Vagy kézben színsor. Vagy aki kétszer egymás után hatost dob. Vagy az aki a végén nevet. Esetleg aki jött látott és győzött.
2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pártból a Fidesz, állampolgárból pedig aki benyal nekik vagy beházasodik hozzájuk.
2014. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olvastam egy izgi konteót, ami arról szól, hogy a fiytisznek kell nyernie az orosz biznisz miatt. na, kíváncsi vagyok hogy ezt hogy érik el, mert momentán a béka valaga alatt van a támogatottságuk. koalíciót pedig nehezen tudok elképzelni, mert a koalíciós partner utána nagyon hamar lehúzhatná a rolót.
2014. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!