Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell uszítani az emberek...

Miért kell uszítani az embereket a keresztény vallás gyalázására?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 08:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen, hogy keresztény vallás gyalázása. Nincs nagyobb jelentősége, vagy bármilyen szempontból fontosabb természete a keresztény vallásnak, mint bármilyen más elvnek vagy szemléletmódnak.


Nincs olyan, hogy gyalázni a kereszténységet, mert nincs is méltósága a kereszténységnek. Az csak a keresztény embereknek van.


Az, hogy nem értek egyet a kereszténységgel, és hatalmas butaságnak tartom, nem jelenti azt, hogy "gyalázom". Vagy tévednék?

2014. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Mert divat, hogy minden problémát a kereszténységre fognak.
2014. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
a szocik és a liberálisok csinálják az egészet!!, le akarják járatni a vallásokat, elsősorban a keresztény vallást (lásd. Népszabadság, RTL Klub, ATV)
2014. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 08:09

Én úgy látom, hogy lejárató kampány folyik itt a gyakorikerdesek.hu-n!

2014. jan. 17. 08:18
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen gyanúm.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__527..


Ez a kérdés elég uszító jellegű!

Pedig én sem vagyok túlbuzgó vallásos de nem értem egyeseket miért érdekel annyira, hogy mások mennek-e templomba, satöbbi.

Szerintem ez mindenki magánügye.

2014. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Jól ellépték hirtelen ezt a kategóriát a hittérítők... Egyébként pl. az ilyenek miatt "gyalázzák" sokan a vallást (bár amikor a saját Bibliájuk ilyeneket ír, nincsenek nagyon rászorulva a keresztények valamiféle gyalázásra):

[link]

2014. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően hazugnak tartom a kérdést. Manipulatívnak, és szemétnek. No jó, őszintén büdösbunkónak.

Mert a kereszténységet, ahogyan a világ alapvető vallásait tiszteletben tartják az emberek. Épp azért, mert ezek alapvető emberi értékeket fogalmaznak meg.

Az egy másik dolog, ha a kereszténység nevében valaki észt oszt, és megmondja, nekünk mi lenne jó. Ilyen semjéni tettet Jézus sosem tett volna.

Vagy például kitiltják a legelesettebbeket az utcáról a kereszténység nevében, esetleg az ételosztást is megtiltják.

Vagy képzeld el,van egy olyan egyház, amelyik hallgat, amikor a szegényeknek szüksége lenne a szavára, de szól, amikor az adóbevételeiről van szó.

Igen, kersztény egyházról van szó.

Megérdemli, hogy levizeljék. Jézus is így tenne.

2014. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

"Én úgy látom, hogy lejárató kampány folyik itt a gyakorikerdesek.hu-n!"


Ha a kormány nem nyomná a kereszténységet, akkor mindenki letojná. Elkezdte erőltetni, ez ellenállást szül.

2014. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
No miért? Mit tapasztaltál (KONKRÉTEN!!!)? A vallás gyalázását hol érezted, láttad? (Ne keverd a vallást az egyházzal és föleg ne a semlyénfélékkel!!!) Nem lehet, hogy amit te vallásgyalázásnak vélsz az az emberek védekezése a vallási köntösben támado haszonlesö szemetek ellen?
2014. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően azért, mert egy gyalázatos vallás, gyalázatos célokkal: az elnyomott emberek szellemi nyomorban tartása, és a forradalmi szabadság-törekvéseinek elnyomására.
2014. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!