Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket is zavarna...

Fideszesek, titeket is zavarnak a szegények, vagy csak a vezetőiteket?

Figyelt kérdés

[link]

Van valami reális magyarázat erre?



2014. jan. 15. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavar ha valaki szegény, föleg az hogy én is szegény vagyok. Azt kívánom hogy legyen jóléti társadalom.
2014. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Babakocsikkal roma asszonyok mennek a sorban. Te nem hallottál még olyat hogy romák Mercedessel mentek az önkormànyzathoz segélyért? Nekik semmi nem szégyen, és semennyi támogatás nem elég.
2014. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ha ekkora okostojás vagy minek teszel fel kérdést ?
2014. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Babakocsikkal roma asszonyok mennek a sorban. Te nem hallottál még olyat hogy romák Mercedessel mentek az önkormànyzathoz segélyért?"

1. Te nem hallottál még az ufókról? Ugyanennyire biztos, hogy léteznek. :D

2. Jó sok diszperzitet kenhetett magára az a sok állítólagos cigány, mert a legtöbb sorban állónak elég világos a bőre...


"Kérdező ha ekkora okostojás vagy minek teszel fel kérdést ?"

Megszólítva érzed magad, de nem tudsz értelmes választ adni? ;) Kíváncsi voltam, meg tudjátok-e magyarázni a dolgot. Még mindig várok a magyarázatra...

2014. jan. 16. 19:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Válaszokat kaptál, csak neked nem tetszettek. A kérdés alapja hülyeség, a konklúziód meg pláne. Ha arra vártál, hogy majd egymás fszát szophatjátok a többi orbánfóbiás elmebeteggel, akkor miért nem írtad a kérdés alá, hogy "csak ellenzéki válaszokat várok".
2014. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Figyelj, tételesen megmutattam, hogy csak baromságokat írtatok. Nem csak a belvárosban nem lehet osztani, el lehet férni mellettük, nem foglalkozik velük a Fidesz, nyilván büdös van, mert Tarlós azt mondta, kampányolnak a krisnások, akikről a tisztelt válaszoló azt sem tudja, hogy eszik vagy isszák őket, sok jómódú cigány jár ételosztásra. Ezek neked a normális válaszok?


"Ha arra vártál, hogy majd egymás fszát szophatjátok a többi orbánfóbiás elmebeteggel"

Nyilván én vagyok az elmebeteg, hiszen az én agyam szül ilyen mondatokat... :) Ha van egyéb ötleted, szívesen hallgatom! :)

2014. jan. 16. 20:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a kampányfogástól fordul fel a gyomrom. Ahogy egy előttem szóló válaszoló is megemlítette, egyetlen NYILVÁNOS ételosztástól nem oldódik meg a problémája az éhezőknek. Csak újabb lehetőségeket kínál a politikai sárdobálásra.


És nem az a megoldás, hogy egyszer sem adunk nekik, csak a hirtelen tűzoltás közepette jó lenne észrevenni, hogy már medencét csináltunk az egész házból.


Kitermeltünk egy akkora élősködő réteget (nem csak cigányokat), akiket nemhogy a magyar gazdaság, de a EURES országok gazdaságai sem bírnak el, mert mindenhonnan űznék már kifelé a kirajzott magyarokat, akik jobseekers allowance-en élősködnek meg kint szülnek vagy csinálnak gyereket és utána maternity és paternity allowance-ből élnek. És mindennek a tetejében ha véletlenül dolgozniuk kell hogy teljesítsenek valami kvótát a segélyhez, akkor is legszívesebben adót csalnának.

2014. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!