Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz az, hogy valamit...

Mikor lesz az, hogy valamit tényleg teszünk?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam már azt, hogy "vesszen a trianoni béke", hogy "valamit tennünk kellenne" az országgal kapcsolatban. Mikor teszünk tényleg valamit? Egyre méllyebb gödörbe zuhanunk. Csak össze kéne fognunk....
2009. dec. 1. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

"igazából nagy kárunk nem származik most belőle, és ezt a kis országot sem tudjuk rendben tartani.(vérzik a szívem)"


Vérezhet is, mert jobbikosként felelősség terhel azért, hogy ez az ország egyre mélyebben süllyed a politikai debilségbe.

2009. dec. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

22:12-es!

Tanárképző főiskolát végeztem, aztán rögtön munkába álltam, folyamatosan dolgoztam 8 évig, most pedig itthon vagyok 1. gyermekemmel. Ha Isten is úgy akarja, lesz még 2. , esetleg 3. is, és mégis, Kárpátiát (is) hallgatok, és csápoltam már a koncertjükön...

És bízom benne, hamarosan felnyílik minden igaz magyar ember szeme, és összefogunk. Én ott leszek!

2009. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
16.45-ös szerintem a Kárpátia eladta magát, de ez már egy másik téma. Bár minden ember úgy állna a dolgokhoz, mint Te!
2009. dec. 2. 19:05
 14/23 anonim ***** válasza:

"És bízom benne, hamarosan felnyílik minden igaz magyar ember szeme, és összefogunk. Én ott leszek!"

Én is ott leszek veled!

2009. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

""És bízom benne, hamarosan felnyílik minden igaz magyar ember szeme, és összefogunk. Én ott leszek!"

Én is ott leszek veled!"


és én is ott leszek

csak győzzön a jobbik és 2010 től elkezdődik egy másik korszak!

szebb jövőt!


most írom hogy nem érdekel 1 bal liberális véleménye sem ha elkezdenének idézgetni reklamálni beszólogatni stb

őket semmibe se veszem :)

2009. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%

23:34


fogd be a fuled es kiabalj nehogy veletlen mas velemenye elgondolkoztasson.. muhaha


ami a kerdest illeti: azok a teruletek sose lesznek visszacsatolva. Minel elobb ezt felfogja a sok zaszlolengeto annal tobbet segitenek az orszagnak az elorejutasban

2009. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"fogd be a fuled es kiabalj nehogy veletlen mas velemenye elgondolkoztasson.. muhaha "


fuled = füled

kiabalj = kiabálj

veletlen = véletlen

mas = más

velemenye = véleménye


ékezetre nem telik?


érdekel sok mindenki véleménye...

akiké nem azt már leírtam hogy kik

ebbe valószínűleg te is beletartozol

2009. dec. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

gondolom mindenki beletartozik aki nem veled ert egyet

az ekezetes kotekedeshez meg gratulalok :)

2009. dec. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha a Kárpátiát már nem szívesen hallgatod (bár szerintem amiről szól a zenéjük, az szép), akkor ajánlom az Ismerős Arcokat. Nálunk ők állnak az első helyen! Nyerges Attila a 21. század elismert költője (és írója) lehetne, ha..... De a zenekar többi tagja is mind-mind kitűnő tehetség.

2009. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

16:45-ös voltam, ez lemaradt.

20:28-as, 23:34-es! Köszönöm.

2009. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!