Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy sokak szerint a baloldali összefogás miatt borítékolható a Fidesz győzelme idén is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:16
 1/4 anonim válasza:
52%
Azért mert most akik összefogtak egyszer már leszerepeltek. Elég volt belőlük. Az hogy így marakodnak hogy kik vezessék az országot ebből is látszik hogy nem azon vannak hogy az embereknek jobb legyen, hanem hogy nekik meg a bankoknak jobb legyen. Nem mondom hogy a Fidesz sokkal jobb de még mindig jobb mint azok a semmirekellő nyomingerek. Remélem nem választják meg őket... Van még sok párt aminek szerintem lehetne esélyt adni és nem mindig ugyan azt a kettőt váltogatni. Mert mimegy: Te Józsi ez az MSZP elqrta az országot menjünk szavazzunk a Fidesz-re. Majd 4 év múlva te ez a Fidesz elqúrt mindent szavazzunk az MSZP-re. Szóval nem értem mire jó ez...
2014. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Galamb András ***** válasza:
38%
A felmérések szerint ha nem fog össze akkor se győznek így, hogy összefogtak még kevesebben kerülhetnek be. Az összefogás a Fidesznek kedvez nagyon. Én a Fidesz kihívójának a Jobbikot látom.
2014. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

"Azért mert most akik összefogtak egyszer már leszerepeltek."


Még jó hogy Viktorék még nem...

Már szájba sz rtak mindenkit

2014. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persze hogy ők is leszerepeltek, ezéert is írtam hogy miért jó két párt között ingázni mikor van több párt is.
2014. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!