Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tehetséges...

Orbán Viktor tehetséges politikus?

Figyelt kérdés
15-20 éve nagyon sokan annak tartották, és most?

2014. jan. 4. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Hogy ne lenne az? Lehet fanyalogni, de a tények makacs dolgok. Az előző választást 2/3-dal nyerte, ha valami nagy gebasz nem üt be tavaszig, akkor a következőt is biztosan nyeri. És ez nem tiszavirág-életű eredmény, ugyanis több mint 12 éve minden választáson esélyes a Fidesz. Ez mi, ha nem politikai tehetség?
2014. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Egyáltalán nem tehetséges, soha nem lesz belőle senki......esetleg utánanézhetnél a "tehetség" szó jelentésének, mielőtt kérdezel....."


Igazad van, senki nem lett belőle, csak Magyarország miniszterelnöke. :)))))))) De jó lenne ha én vinném ilyen sokra. :) Akkor gondolom Te nem ebben az országban éltél, amikor Bush azt nyilatkozta róla, hogy Európa egyik legtehetségesebb politikusa, mert azt kár vitatni, mikor a politikába lépett, annak tekintették, elég sokan. :)


Azért örömteli, hogy a hozzászólók többsége, talán eltekintett attól, hogy utálja e vagy sem, és véleményt alkotott. Én Gyurcsányt is annak tartom, és ki nem állhatom.

2014. jan. 4. 17:46
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
De még mennyire!Profizmusra vitte hogy hogyan vigyen pusztulásba egy országot.
2014. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az. A baloldal többek között azért fogja nagy valószínűséggel elveszteni a választást mert náluk nincs ilyen. Kivéve Gyurcsányt de ő meg már úgy lejáratta magát hogy vele nem lehet választást nyerni. Amig nem tud a baloldal egy karizmatikus politikust felmutatni ez nem hiszem hogy változni fog. Orbánból sugárzik a magabiztosság még akkor is elhiszi az ember amit mond ha nyilván valóan nem igaz.
2014. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó! Pont ez az!!!!
2014. jan. 4. 19:49
 16/19 anonim ***** válasza:
Tehetséges,de neki nem a demokratikus rendszer a terepe.
2014. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A probléma éppen az, hogy - mint az itteni vélemények is mutatják - az számít tehetségesnek, aki jó nagyokat tud mondani, amin fennakad az emberek szeme. Aztán mondják, húúúú, és kész. Ennyi elég is.

A tehetség nem globális. Egy tehetséges és kitűnő szobrász esetleg kutyaütő módon kornyikál. És egy kiváló énekesre nem bíznám egy asztal elkészítését.

Orbán tehetséges a hatalom megszerzésében, mások kijátszásában, az emberek átverésében. Ezért szavaznak rá. A szónoklásban nem annyira tehetséges, csak ha megírják neki. Vitában - ahol szintén szónokolni kell - Gyurcsány lemosta. Mert Gyurcsány elsőrangú ötletember. Most is bármikor el tudja érni, hogy mindenki róla beszéljen. Csak valahogy nekem ez a fajta tehetség nem elég. Nem lesz tőle jobb az életem. Bajnai meglehetősen tehetségtelen a szónoklásban. Ezt többször bizonyította. A gazdaság irányításában való jártasságát is. Ő éppen abban a tehetségesebb.

No és mi erről a Fidesz és kiszolgáló médiájának véleménye? Nagyjából ugyanez. Kit nem engedek szóhoz jutni? Akitől tartok, akit konkurenciának tartok. Azt járatom le a legjobban, akit a legnagyobb ellenfelemnek vélek - már ha van hozzá gusztusom - hiszen miért engednék engem cáfoló véleményeket érvényesülni. A Fidesz média - ha nem éppen a hozsannát zengi - Gyurcsányt szerepelteti. Majdnem annyit, mint önmagát. Mond az úriember elég szaftosakat, lehet rajta röhögni, vagy éppen lelkesedni. Csak ország építését nem lehet rá alapozni. Bajnai csak akkor kap szót, ha rosszul fogalmaz. Ez sem ritka, mert mint tudjuk, nem a szavak embere. Viszont el lehet ferdíteni, ki lehet figurázni. Nehogy már észrevegye valaki, hogy még a hebegése is fajsúlyosabb, mint a többié. Schmuck is gyakran szerepel. Többet, mint Bajnai (ha éppen mond valami orbitálisat). A lejáratáson kívül még mást nem mondott. Vagy ennyire buta, vagy ennyire le van fizetve. Különben okosabbakat mondana.

És vajon abban a közegben, ahol a nép már arra van ráállítva, hogy ha megjelenik a saját favoritja, máris hozsannázzon, ha az ellenfél, máris üvöltve fujjolja, vagy röhögje, vajon, ahol a mondanivaló már nem is számít, ott mit mondjon egy értelmes, tisztességes politikus? Akármilyen oldali, akár kormánypárti, akár ellenzéki. Hogy figyeljenek rá. Elképzelhető ez itt még egyáltalán?

2014. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. nem írok semmit mert amit ő leírt abban szinte minden bennevan amit én leírhatnék a témáról.
2014. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy, az én véleményem hogy a magyar politikában Orbán és Gyurcsány az a kettő, akiken látszik hogy van bennük érzék a politikához. Vona olyan kis erőtlen véleményem szerint, Bajnai egy vicc, Mesterházy meg mintha nem venné komolyan az egészet.
2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!