Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek és utáltok...

Mit szerettek és utáltok Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

nagyon szeretem a hagyományokat, a környezetet, az éghajlatot, a nyelvet


amit utálok az az irígy, stupid, kicsinyes, rövidtávú, széthúzó magyar mentalitás

2014. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit utálok az az, hogy mindenki jobban akarja tudni, hogy a másiknak mit kéne csinálnia, és állandóan beleszólnak más életébe.

Amit szeretek, az a magyar konyha, finom ételek.

2014. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit mindenki után az a történelmi sérelmekre vezethető vissza, hiszen kb 20 évente volt egy rendszerváltás ..

Bár egyeseknek ez a fajta billegetés különösen jól jött.

Ez rengeteg ellentétet szül, egész generációk feszülnek egymásnak, nem értik egymás múltját.

Az se tesz jót, hogy a média hülyét csinál az emberekből, egyik része elhiszi, hogy B mit csinált, a másik meg ellenkezőjét állítja ...

Oszd meg és uralkodj elv mindig is bejött most is ez van.

2014. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem, hogy az emberek kedvesek és segítőkészek, hogy az állam jól gondoskodik az emberekről, szocializmus van, hogy az országnak olyan tehetséges és hazafias vezetője van, mint Orbán Viktor.


Nem szeretem, hogy annak ellenére, hogy az alapvető élelmiszerek ára magasabb, mint Németországban, harmadannyiak a fizetések, hogy szinte egy olcsóbb, "noname"-ebb büfé se szolgál fel olcsó, finom ételeket, mint pl. Ukrajnában, hanem zsíros mócsingokat adnak és nem kizárt egy kis ételmérgezés sem, hogy az ország lakóinak nagyrésze az ország jó helyzete ellenére nagyon borúlátó, miközben a jóval szegényebb Romániában, Albániában sokkal több a vidám ember, hogy tele van a politika és a közélet magyargyűlölő álliberálisokkal, akik Nyugat-Európa, az USA és Izrael mamlára hajtják a vizet a magyarság rovására.

2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
A rendszert úgy ahogy van utálom, mindent utálok benne. Csak a tájakat szeretem. Már az éghajlat is sz@r, mert 500 fok van nyáron.
2014. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a nevét.
2014. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Van rajta mit szeretni? 2010 óta mindent utálok benne.
2014. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utsó, igen a természetet, bár lehet, hogy hamarosan jönnek a nemzeti "nemzeti parkok"
2014. jan. 3. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Én szeretem a szürke marhát, a fokost és az ostort, az erőspaprikát a gulyáslevest a jó magyar bort a népviseletet és néptáncot, valamint a pálinkát.

Utálom a ballib mensevikliberálbolsevik hazaárulókat és a multinacionál globál karvalytőkét.

2014. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az a ballib mensevikliberálbolsevik?
2014. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!