Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TFH: Holnap reggel az EU...

TFH: Holnap reggel az EU meghírdeti azt, hogy amelyik ország akar, azonnal kiléphet. Mi történne? Ki-ki hogy gondolja, mit kéne tenni? Mik lennének azoknak a következményei?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 09:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2004 előtt én jobban éltem. Mellesleg olvass utána mennyi volt csak a felkészülési pénz hogy belépjünk. Meg mennyit vesztünk a vámbevételek kiesése miatt meg mennyi az éves tagdíj. Mennyi az iparos marhaságok újítások költsége. Mennyien mentek tönkre 2004 óta.
2013. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vámunióval mi is jól jártunk tehát azt azért ne keverd ide. Hát rövid távon lehet h aránylag nagy kiadás volt h belépjünk de hosszú távon az semmi. Én 2004 után ugyan úgy éltem mint előtte csak a válság után kezdet romlani a helyzet nem tom mit rontottál el.
2013. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk megmondom őszintén, szerintem az oroszokkal jobban járnánk. Tudom, sokaknak vannak fenntartásai, de én komolyan ott jobb jövőt látok.

Az eu-val az a bajom, hogy profitorientált, nem fejlődésorientált, no meg minek kotyognak be az amcsik. Közük nincs hozzá. Van nekik szép nagy földjük, de persze hogy nem elég...


Az a baj, hogy vagy az oroszokkal, vagy az euval kell tartani, csupán a nemzetközi kereskedelem miatt. Ha nem vagy tag, akkor nem exportálsz semmit. Import se egyértelműen.


Ugyan olyan mint anno a kereszténység volt. Mindenki keresztény volt körülöttünk, aztán mi is azok lettünk. No és akkor az egyház földje, meg a bűnmegváltó cetli stb... az is egy vicc volt.

Na de most itt vallási vita ne legyen.

2013. dec. 29. 13:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp vhova tartoznunk kell mert egyedül az ország biztos h csődbe menne. Oroszokkal már csak azért se tudnánk csatlakozni mert körülöttünk majdnem mindenki eu tag és hát biztos gátolná a megfelelő együtt működést. Egyébként pedig én az oroszokba se a jó fiút látom aki önzetlenül segíteni akar. Ők is a piacukat akarják növelni mint az eu és ha már választani lehet én inkább a nyugatot választom.
2013. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hű de sok link. Erre is csak később lesz időm :D


Persze, nem arról van itt szó, hogy az oroszok jók, bár ők régebbóta tartják magukat és mindenki fél tőlük, tehát csak tudnak valamit. Vagy egy olyan megérzésem, hogy az eu hátterében más is lehet, mint csak a piac növelés. No meg szerintem az oroszokkal többre mennem a magyar piac.

2013. dec. 29. 21:20
 18/18 anonim ***** válasza:
a szíven engem sem az oroszokhoz húz, de szerintem is velük járnánk a legjobban.
2014. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!